ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

0favoriteОбјавен на: 10-08-2018  |  Компанија: ЛБМ АУТСОРС ДООЕЛ Ку...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJHFIM
Работно место: Правник
Компанија: ЛБМ АУТСОРС ДООЕЛ Куманово
Индустрија: Право
Реон: Куманово
Отворен од: 10-08-2018
Отворен до: 13-08-2018
Плата: 12300
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Правник

9 favorite Објавен: 18-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: СИНЦЕРИТАС ДОО Скопј...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР МИЦЕ ИЛИЈЕВСКИ...

Индустрија: Право

Регион: Куманово

Оглас: ...

Office Manager

1 favorite Објавен: 13-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Advokatsko drustvo N...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатско друштво Никола Додевски ...

Правник

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сметково...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 13-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Адвокатска канцелари...

Индустрија: Право

Регион: Скопје

Оглас: Адвокатска канцеларија Ефтимов и...

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 07-05-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Адвокатска канцелари...

Индустрија: Право

Регион: Скопје

Оглас: Адвокатска канцеларија од Скопје...

Останати огласи во ист регион

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 03-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ФАМ ИНЖЕНЕРИНГ

Индустрија: Производство

Регион: Кумановски

Оглас: Се бараат Бравари и заварувачи...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 15-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТУШЕВСКИ ДООЕЛ увоз-...

Индустрија: Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на лесни доставни возила

7 favorite Објавен: 07-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

4 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво ИНТ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Општ работник

2 favorite Објавен: 10-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тре зета МК

Индустрија: Производство

Регион: Кумановски

Оглас: Фабрика за производство на ѓонови и...

Правник

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР МИЦЕ ИЛИЈЕВСКИ...

Индустрија: Право

Регион: Куманово

Оглас: ...