ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Агент за продажба

8favoriteОбјавен на: 08-08-2018  |  Компанија: Apple Store  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJGNHF
Работно место: Агент за продажба
Компанија: Apple Store
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Битола
Отворен од: 07-08-2018
Отворен до: 14-08-2018
Плата: 15000
Број на работни места: Агент за продажба
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Завршено минимум ССС

Познавање на Англиски јазик 

Работа под притисок 

8 работни часа

5 работни дена

Комуникативност и желба за истата.

Детали за огласот:

Се бараат работници за работа во Српска компанија Apple Store, продавница за продажба на мобилни телефони и галантерија исклучиво од Apple.

 

Места за низ градовите:

Скопје - 6 слободни места Капитол

Штип - 4 слободни места Порта Пролет

Битола - 4 слободни места Широк Сокак 

Тетово - 4 слободни места Стара Чаршија

Куманово - 4 слободни места Сума

 

Испраќајте ги Вашите CV и Мотивациони писма на email: applestore.mk@gmail.com Ќе бидете контактирани од наша страна се до завршувањето на огласот.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Оператор

1 favorite Објавен: 08-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Цела Македонија

Оглас: КАРИЕРА ВО ОНЕ КОНТАКТ Назив на ...

Работоводител на монтери механичари и сервисери на телекомуникациски уреди

1 favorite Објавен: 22-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Софтвер - Full Stack Developer

0 favorite Објавен: 08-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Job Position for: Full Stack Softwa...

Електричар за одржување

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГРАДСКИ ТРГОВСКИ ЦЕН...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

- Нема информација

1 favorite Објавен: 10-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: -Имаме потреба од 2 машки лица за ...

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 19-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегамобил

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: -Имаме потреба од 2 Лица во салон ...

Останати огласи во ист регион

Ракувач со градежна машина

0 favorite Објавен: 22-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАЈНИНГ СЛИ ГРАДБА Д...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Советник

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РАБОТНА ЕДИНИЦА - БИ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 22-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАЈНИНГ СЛИ ГРАДБА Д...

Индустрија: Машинство

Регион: Битола

Оглас: ...

Помлад соработник

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РАБОТНА ЕДИНИЦА - БИ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Дизајнер

0 favorite Објавен: 21-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 22-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАЈНИНГ СЛИ ГРАДБА Д...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битола

Оглас: ...