ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Агент за продажба

8favoriteОбјавен на: 08-08-2018  |  Компанија: Apple Store  |  Индустрија: Електроника и Телеко...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJGNHF
Работно место: Агент за продажба
Компанија: Apple Store
Индустрија: Електроника и Телекомуникации
Реон: Битола
Отворен од: 08-08-2018
Отворен до: 15-08-2018
Плата: 15000
Број на работни места: Агент за продажба
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

Завршено минимум ССС

Познавање на Англиски јазик 

Работа под притисок 

8 работни часа

5 работни дена

Комуникативност и желба за истата.

Детали за огласот:

Се бараат работници за работа во Српска компанија Apple Store, продавница за продажба на мобилни телефони и галантерија исклучиво од Apple.

 

Места за низ градовите:

Скопје - 6 слободни места Капитол

Штип - 4 слободни места Порта Пролет

Битола - 4 слободни места Широк Сокак 

Тетово - 4 слободни места Стара Чаршија

Куманово - 4 слободни места Сума

 

Испраќајте ги Вашите CV и Мотивациони писма на email: applestore.mk@gmail.com Ќе бидете контактирани од наша страна се до завршувањето на огласот.

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: applestore.mkd@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Електро инсталатер

1 favorite Објавен: 19-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕТТ инженеринг корп ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Се барат електроинсталатери....

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 02-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ СКОПЈЕ е компани...

Електромонтер

0 favorite Објавен: 03-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Штип

Оглас: ...

Електроинженер за јака струја

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво СОНИКС АНАСТ...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ Скопје е компан...

ЕЛЕКТРО ИНСТАЛАТЕР ЗА НИСКОНАПОНСКИ ИНСТАЛАЦИИ

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас:   ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ...

Останати огласи во ист регион

Фармацевт

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско услужно и п...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Монтажер на слика и тон

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско радиодифузн...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Магационер

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавачка

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Мега Арома

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Битола

Оглас: Мега Арома ДООЕЛ Битола има потр...

Келнер/Шанкер

1 favorite Објавен: 16-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Мали Генијалци

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Заради зголемениот обем на работа F...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Борола ДОО

Индустрија: Фармација

Регион: Битолски

Оглас: Фирмата ДОО Борола Битола има потре...

Останати огласи од иста компанија

Агент за продажба

1 favorite Објавен: 13-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Apple Store

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Штип

Оглас: Се бараат работници за работа во...