ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Финансиски асистент

28favoriteОбјавен на: 08-08-2018  |  Компанија: Друштво за угостител...  |  Индустрија: нема информација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJGNGO
Работно место: Финансиски асистент
Компанија: Друштво за угостителство трговија и услуги ПМД-КОМ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје
Индустрија: нема информација
Реон: Скопје
Отворен од: 07-08-2018
Отворен до: 30-08-2018
Плата: по договор
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Завршен Економски факултет на Универзитет "Св. Кирил и Методиј", Скопје

Одлично познавање на Англиски јазик

Одлично познавање на WORD и EXCEL

Детали за огласот:

Работното време е од понеделник до петок, од 08:00 do 16:00 h.

Доколку ги исполнувате потребните квалификации Ве молиме испратете го Вашето CV на меил   cvrabotuvanje@gmail.com

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Шивач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Помошник-нотар

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР МУАМЕТ Малиќ Ш...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Агент за логистика

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: УНИВЕЛ

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Монтер на опрема за греење и ладење

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Право

Регион: Бутел

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР МУАМЕТ Малиќ Ш...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Економист

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за ревизорск...

Индустрија: Економија

Регион: Карпош

Оглас: ...

Соработник

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Стопанска интересна ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Проценител

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОХРИДСКА БАНКА АД С...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...