ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ФЗЦ 11 Октомври вработува

4favoriteОбјавен на: 08-08-2018  |  Компанија: DEKRA MACEDONIA  |  Индустрија: Металургија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJGNGN
Работно место: ФЗЦ 11 Октомври вработува
Компанија: DEKRA MACEDONIA
Индустрија: Металургија
Реон: Куманово
Отворен од: 07-08-2018
Отворен до: 06-09-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

ФЗЦ, Фабрика за заварени цевки 11 Октомври а.д. од Куманово денеска претставува производствен гигант не само во рамките на Р. Македонија и Балканот, туку и многу пошироко како препознатливо име за производство на електро заварени цевки и профили со висок квалитет.

Фабриката е акционерско друшво со доминантен приватен капитал, располага со поголем број на производни капацитети за производство на заварени челични цевки и профили скоро од сите видови и големини, како и нивнасоодветнаантикорозивназаштита,со што се вбројува како еден од најзначајните производители на овие производи во Југоисточна Европа и важи за сигурен партнер со долгогодишна традиција.

Детали за огласот:

Повеќе инфо за отворените работни позиции на следниот линк:

http://dekra.mk/jobs/otvoreni-poveke-rabotni-pozitsii-vo-fzts-11-oktomvri/

Веб страна: http://www.dekra.mk/
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Водоинсталатер

1 favorite Објавен: 05-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Скопски Легури ДООЕЛ...

Индустрија: Металургија

Регион: Скопски

Оглас: Сите заинтересирани кандидати кои г...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 05-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Скопски Легури ДООЕЛ...

Индустрија: Металургија

Регион: Скопски

Оглас: Сите заинтересирани кандидати кои г...

Електричар

0 favorite Објавен: 05-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Скопски Легури ДООЕЛ...

Индустрија: Металургија

Регион: Скопски

Оглас: Сите заинтересирани кандидати кои г...

Монтер на метални конструкции

0 favorite Објавен: 08-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Металургија

Регион: Тетово

Оглас: ...

Полирец

0 favorite Објавен: 25-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Метална индустрија Б...

Индустрија: Металургија

Регион: нема информација

Оглас: Братство Инох Охрид има потреба ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 05-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Скопски Легури ДООЕЛ...

Индустрија: Металургија

Регион: Скопски

Оглас: Сите заинтересирани кандидати кои г...

Останати огласи во ист регион

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 24-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДГТУ УНИКАТ ТЕАМ ДОО...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Куманово

Оглас: ...

Контролор на метални производи

0 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фабрика за заварени ...

Индустрија: Металургија

Регион: Куманово

Оглас: ...

Референт за извоз и за увоз

1 favorite Објавен: 23-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за меѓународ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 22-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач

2 favorite Објавен: 24-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хромак

Индустрија: - Нема информација

Регион: Кумановски

Оглас: ТД Хромак бара 2 возачи со работно ...

Администратор

0 favorite Објавен: 24-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГМБИ БИЗНИС УСЛУГИ Д...

Индустрија: Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Продавач во дуќан за готови домашни јадења (м/ж)

0 favorite Објавен: 25-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Угостителство

Регион: нема информација

Оглас: Нашиот клиент, Alpha Group ...