ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

4favoriteОбјавен на: 07-08-2018  |  Компанија: Друштво за услуги тр...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJGLMK
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за услуги трговија и производство АНТИЦА-БИСЕР увоз-извоз ДООЕЛ Охрид
Индустрија: Разни области
Реон: Охрид
Отворен од: 08-08-2018
Отворен до: 11-08-2018
Плата: 12200
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: mihajlo_filev@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Рачен пакувач

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фит

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Клуб ФИТ вработува машки и женски л...

Физиотерапевт

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна установа за...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Работник за едноставни работи во монтажа

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Медицински лабораториски аналитичар

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

- Нема информација

0 favorite Објавен: 06-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХОТЕЛ ЛЕБЕД

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Hotel Lebed ima potreba od kuvar. S...

Сервисер

1 favorite Објавен: 06-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЦЗЛ - Центар за лифт...

Индустрија: Поправање и сервис

Регион: Охрид

Оглас: Се бара работник од регионот Охр...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

pretpriemac

0 favorite Објавен: 02-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: СФИ Македонија

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: Охрид

Оглас: Makedoncite rasturaat vo inttern...

stomatoloska sestra

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ ДР ЛИЛЈАНА ИВАНО...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Охрид

Оглас: Се бара стоматолошка сестра за р...

1 Комерцијалист - 1 Дистрибутер

4 favorite Објавен: 04-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Дистрибуција и Логис...

Регион: Охрид

Оглас: Вршење предпродажби со постоечки...