ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Ракувач со уреди за изработка на бетонски градежни елементи

4favoriteОбјавен на: 06-08-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJGKLM
Работно место: Ракувач со уреди за изработка на бетонски градежни елементи
Компанија: Друштво за производствотрговијауслуги и транспорт ЈОЛМАР ДООЕЛ експорт-импорт Гевгелија
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Гевгелија
Отворен од: 07-08-2018
Отворен до: 10-08-2018
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: ljupco.jolmar@t-home.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Градежен работник

1 favorite Објавен: 20-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Gradeznistvo

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Градежна фирма има потреба од: 15 ...

Графички дизајнер

1 favorite Објавен: 10-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Топвиз Студио

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битолски

Оглас: Imame potreba od zgolemuvanje na ti...

Возач

1 favorite Објавен: 18-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фабрика КАРПОШ АД

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: фабрика КАРПОШ АД Скопје има потреб...

Се бара офис менаџер

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инженерин...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Градежен инженер/Архитект

1 favorite Објавен: 17-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фабрика КАРПОШ АД

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фабрика КАРПОШ АД Скопје има потреб...

Архитект

0 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Тетово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Градежен работник

3 favorite Објавен: 31-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛФА ПРОЕКТ ДООЕЛ Ге...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Продавач

3 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМОБИЛЕ СТИЛ ДООЕЛ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Компјутерски техничар

0 favorite Објавен: 19-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Ѕидарски работник

2 favorite Објавен: 31-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛФА ПРОЕКТ ДООЕЛ Ге...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Тесарски работник

2 favorite Објавен: 31-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛФА ПРОЕКТ ДООЕЛ Ге...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на камион

3 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...