ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Ракувач со уреди за изработка на бетонски градежни елементи

4favoriteОбјавен на: 06-08-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJGKLM
Работно место: Ракувач со уреди за изработка на бетонски градежни елементи
Компанија: Друштво за производствотрговијауслуги и транспорт ЈОЛМАР ДООЕЛ експорт-импорт Гевгелија
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Гевгелија
Отворен од: 07-08-2018
Отворен до: 10-08-2018
Плата: 12165
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: ljupco.jolmar@t-home.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Архитект

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИСОУРЦЕ ДОО

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битолски, Демирхисар...

Оглас: iSource is seeking a talented Archi...

Проект менаџер

0 favorite Објавен: 09-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Еуро Роад Дизајн Гру...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ЕУРО РОАД дизајн груп Доо Скопје им...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: intergradba

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежен инженер - Конструктивна на...

Архитект

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРТ-МАС ГРОУП - Скоп...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ДУТИ АРТ-МАС ГРОУП ДООЕЛ Скопје има...

Office Manager

1 favorite Објавен: 15-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за архитекту...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Македонија

Оглас: Потребни вештини, познавања и ка...

Управител

1 favorite Објавен: 14-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Arhitekten DOOEL Sko...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Архитектен дооел Скопје фирма од...

Останати огласи во ист регион

Земјоделски тракторист

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Земјоделство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Ракувач со шивачка машина за текстил

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОЕЛ

Индустрија: Машинство

Регион: Гевгелија

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Гевгелија

Оглас: ...