ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

1 Комерцијалист - 1 Дистрибутер

8favoriteОбјавен на: 04-08-2018  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Дистрибуција и Логис...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJGJJH
Работно место: 1 Комерцијалист - 1 Дистрибутер
Компанија: нема информација
Индустрија: Дистрибуција и Логистика
Реон: Охрид
Отворен од: 04-08-2018
Отворен до: 26-08-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: комерцијалист-ка / дистрибутер
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

ССС

Познавање во областа на маркетинг и предпродажба

Детали за огласот:

Вршење предпродажби со постоечки и нови коминтенти

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 06-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПАЛ ТРАНС МАН

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Реномирана компанија за дистрибуциј...

Дистрибутер

1 favorite Објавен: 12-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бима Логистика

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Компанија специјализирана за увоз, ...

Супервизор на магацин за готов производ

1 favorite Објавен: 12-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бима Логистика

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Компанија специјализирана за увоз, ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 14-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Монтер

1 favorite Објавен: 19-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нефа мебел дооел

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Компанијата НЕФА МЕБЕЛ се занимава ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 12-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Струмица

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Работник во производство

4 favorite Објавен: 06-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Турист Инжинеринг ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Охридски

Оглас: Се бара роботници во производство з...

Продавач

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Шивач/ки

0 favorite Објавен: 02-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Екатерина 2007

Индустрија: Текстилна

Регион: Охридски

Оглас: Се бараат работници во конфекција с...

Продавач - консултант

7 favorite Објавен: 30-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нефа мебел дооел

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Охридски

Оглас: Компанијата НЕФА МЕБЕЛ се занимава ...

- Нема информација

7 favorite Објавен: 28-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХОТЕЛ ЛЕБЕД

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: HOTEL LEBED ima potreba od Kuvar/ka...

Шивач/ки

2 favorite Објавен: 04-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Екатерина 2007

Индустрија: Текстилна

Регион: Охридски

Оглас: Се бараат работници во конфекција с...

Останати огласи од иста компанија

Оглас за вработување во Државен архив на Република Македонија

0 favorite Објавен: 12-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: Врз основа на член 35 од Закон за а...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 09-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Фирма од Скопје (прехренбена индуст...

Вработување во Државен завод за статистика...Отворени се 6 (шест) работни места

0 favorite Објавен: 02-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Се бара преведувач!

1 favorite Објавен: 12-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Отворени се 4 (четири) работни места во Агенција за лекови и медицински средства

0 favorite Објавен: 07-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Комисија за односи со верските заедници и религиозни групи

0 favorite Објавен: 06-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...