ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач/ка

17favoriteОбјавен на: 31-07-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: нема информација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJGGJN
Работно место: Продавач/ка
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги БРАВО НУТС извоз-увоз ДООЕЛ Кавадарци
Индустрија: нема информација
Реон: Кавадарци
Отворен од: 01-08-2018
Отворен до: 31-08-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Основно познавање на компјутер

Детали за огласот:

Се бара лице за работа во трафика, за во 2 или 3 смени.

Плата во зависност од смените.

Веб страна:
Контакт телефон: 075/571-444
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на такси

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за превоз тр...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за меѓународ...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Етнолог

1 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна установа ДЕТСК...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 26-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Возач на такси

0 favorite Објавен: 30-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАРИ 2000

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Возач на Кипер

1 favorite Објавен: 19-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Џ&М констракшн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кавадарци

Оглас: нема информација...

Комерцијалист за продажба

3 favorite Објавен: 05-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Калина Стил ДООЕЛ

Индустрија: Трговија

Регион: Кавадаречки

Оглас: Калина Стил Дооел Скопје фирма која...

Возач на такси

0 favorite Објавен: 12-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАРИ 2000

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 19-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...