ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Prodavac/ka za vo market

20favoriteОбјавен на: 29-07-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Активен
Код на огласот: TGJFOGF
Работно место: Prodavac/ka za vo market
Компанија: Друштво за производствоугостителствотрговија и услуги ИВО-КОМПАНИ 2007 ДООЕЛ увоз-извоз Струмица
Индустрија: Прехранбена
Реон: Струмица
Отворен од: 29-07-2018
Отворен до: 31-08-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

нема информација

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: marjanmarjan@live.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Магационер

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АА

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Алнасер 200о компани за производств...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Нутрилајф

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат работници за работа во пр...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИМП СОЛЕТА Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Личен профил: • Одговорна и орган...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 03-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски, Гостиварск...

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО поради проширување на св...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 08-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: ДПП Диме Доо Скопје (МЕЛНИЦА ФУРНА ...

Салатер

0 favorite Објавен: 10-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Спицикото

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од салатер. Вашата би...

Останати огласи во ист регион

Електричар

1 favorite Објавен: 10-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРО - М ДООЕЛ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Струмички

Оглас: фирма има потреба од електричар со ...

Професор по англиски јазик

1 favorite Објавен: 10-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Edu Spring DOOEL

Индустрија: Образование и наука

Регион: Струмички

Оглас: Се бара професор по Англиски јазик ...

Електроинженер за јака струја

0 favorite Објавен: 27-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Електроинженер за јака струја

0 favorite Објавен: 27-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Струмица

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: НИКОЛ-Б

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Za rabota vo sendvicara...

Работник во нискоградба

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...