ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Вработување во Германија

9favoriteОбјавен на: 28-07-2018  |  Компанија: ELS GROUP  |  Индустрија: Гастрономија


Статус: Активен
Код на огласот: TGJFOFF
Работно место: Вработување во Германија
Компанија: ELS GROUP
Индустрија: Гастрономија
Реон: Тетово
Отворен од: 29-07-2018
Отворен до: 29-08-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 10
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

Аплицирајте со испраќање на следниве документи на e-мејл во зависност во која филијала ќе аплицирате:

- Ваша биографија на Германски јазик со прикачена фотографија - Скениран пасош

ФилијалаШтип: els_serviceshtip@outlook.com 

ФилијалаСкопје:els_service@outlook.com 

Филијала Тетово:tetovo.vrabotuvanje-germanija@outlook.com

Детали за огласот:

ИМАТЕ ЖЕЛБА ЗА РАБОТА ВО СР. ГЕРМАНИЈА 

Веб страна: www.elsgroup.mk
Контакт телефон: 078/382-738
Контакт емаил: tetovo.vrabotuvanje-germanija@outlook.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Вработување во Германија

1 favorite Објавен: 27-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Гастрономија

Регион: Тетово, Скопје

Оглас: ИМАТЕ ЖЕЛБА ЗА РАБОТА ВО СР. ГЕР...

Вработување во Германија

11 favorite Објавен: 17-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ELS Group vrabotuvan...

Индустрија: Гастрономија

Регион: Тетово

Оглас: ВРАБОТУВАЊЕ НА ЛИЦА СО МАКЕДОНСК...

Останати огласи во ист регион

Инструктор за возење

4 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за сообраќај...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијат...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Касиер/ка

0 favorite Објавен: 10-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: GIFT MARKET DOOEL

Индустрија: Прехранбена

Регион: Тетовски

Оглас: • Услуга во солгасност со процедури...

Продавач

2 favorite Објавен: 13-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП Млечен ресторан-п...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Тесар

1 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...