ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Вработување во Германија

13favoriteОбјавен на: 28-07-2018  |  Компанија: ELS GROUP  |  Индустрија: Гастрономија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGJFOFF
Работно место: Вработување во Германија
Компанија: ELS GROUP
Индустрија: Гастрономија
Реон: Тетово
Отворен од: 28-07-2018
Отворен до: 28-08-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 10
Вид на вработување: По договор
Потребни квалификации:

Аплицирајте со испраќање на следниве документи на e-мејл во зависност во која филијала ќе аплицирате:

- Ваша биографија на Германски јазик со прикачена фотографија - Скениран пасош

ФилијалаШтип: els_serviceshtip@outlook.com 

ФилијалаСкопје:els_service@outlook.com 

Филијала Тетово:tetovo.vrabotuvanje-germanija@outlook.com

Детали за огласот:

ИМАТЕ ЖЕЛБА ЗА РАБОТА ВО СР. ГЕРМАНИЈА 

Веб страна: www.elsgroup.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи во ист регион

Продавач

3 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бест Марткет ДПТУ

Индустрија: Трговија

Регион: Тетовски

Оглас: Бестмаркет настојува на своит...

Фармацевтски техничар

9 favorite Објавен: 07-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Фармација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Администратор

19 favorite Објавен: 25-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: КАБИ ИНВЕСТ ДОО експ...

Индустрија: Администрација

Регион: Тетово

Оглас: ...

Општ работник

5 favorite Објавен: 05-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Доктор по медицина

9 favorite Објавен: 07-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Тетово

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Монди Компани ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Тетовски

Оглас: Интер Монди има потреба од продавач...