ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

7favoriteОбјавен на: 14-07-2018  |  Компанија: Друштво за канцелари...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIOKLK
Работно место: Административен службеник
Компанија: Друштво за канцелариски административни услужни дејности ТИЕНДИ КОМПАНИ ДООЕЛ увоз-извоз Битола
Индустрија: Администрација
Реон: Битола
Отворен од: 14-07-2018
Отворен до: 19-07-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен службеник

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво БОК...

Индустрија: Администрација

Регион: Струга

Оглас: ...

Административен асистент

6 favorite Објавен: 07-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ROYAL STEEL

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата РОЈАЛ СТИЛ со седиште во ГТ...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 15-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТУШЕВСКИ ДООЕЛ увоз-...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦМЦ ГРОУП Трговско д...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Персонал за продажба

0 favorite Објавен: 18-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тобако широк сокак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Поради отворање на ново тобако имам...

Продавач

2 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Информатичар

1 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Сокотаб ДООЕЛ Битола

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Битола

Оглас: ...

Економист за анализа и планирање

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Економија

Регион: Битола

Оглас: ...

Инженер за безбедност и здравје при работа

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ МИГ ТРАВЕЛ Би...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 18-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...