ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

0favoriteОбјавен на: 11-07-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIOHNJ
Работно место: Келнер
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги ПАВЛОВИ РИГ ДООЕЛ Виница
Индустрија: Угостителство
Реон: Виница
Отворен од: 11-07-2018
Отворен до: 14-07-2018
Плата: 12200
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Kaj Dule tetoec

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Рибен ресторант "Кај Дуле" во Скопј...

Угостителски работник

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Cosy Bar

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Cosy Bar вработува помошник кувар н...

Шанкер

1 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ Акционерск...

Индустрија: Угостителство

Регион: Струга

Оглас: ...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ресторан Кеј

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара келнер во ресторан на неопр...

Угостителски работник

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Cosy Bar

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Cosy Bar вработува келнер и шанкер ...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ресторан Кеј

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Се бара помошник кувар во ресторан ...

Останати огласи во ист регион

Гробар

1 favorite Објавен: 21-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Возач на камион

2 favorite Објавен: 10-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Одржувач на други машини

4 favorite Објавен: 16-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Возач на камион

3 favorite Објавен: 10-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Бравар

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...