ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Машински инженер

0favoriteОбјавен на: 11-07-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Машинство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIOHNI
Работно место: Машински инженер
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги МЕТАЛ ПРЕС ДООЕЛ увоз-извоз Куманово
Индустрија: Машинство
Реон: Куманово
Отворен од: 12-07-2018
Отворен до: 15-07-2018
Плата: 30000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Драган Манасиевски - 071276477
Контакт емаил: metal.pres@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Машински инженер

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕС СКОПЈЕ ГАС ДООЕЛ...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Проектант на машинскиот дел на енергетските постројки

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕС СКОПЈЕ ГАС ДООЕЛ...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Раководител на механичка единица, механичар

0 favorite Објавен: 07-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЖАС ГРУПАЦИЈА ДОО С...

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: ЖАС ГРУПАЦИЈА ДОО Скопје со...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инжинерин...

Индустрија: Машинство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Проектант за машински постројки

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕС СКОПЈЕ ГАС ДООЕЛ...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Инженер

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПАКСОН

Индустрија: Машинство

Регион: Скопски

Оглас: Инженер - инсталатер за греење и кл...

Останати огласи во ист регион

Економист

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: Управување со станбе...

Регион: Куманово

Оглас: Проект 42 има потреба од економи...

Економист

1 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Проект 42

Индустрија: - Нема информација

Регион: Кумановски

Оглас: Проект 42 има потреба од економист/...

Административен службеник

1 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Вулканизер

1 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијау...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на минибус

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијау...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...