ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Општ работник

2favoriteОбјавен на: 11-07-2018  |  Компанија: ВАПЕКС И ЈУНИОР ДООЕ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIOHNG
Работно место: Општ работник
Компанија: ВАПЕКС И ЈУНИОР ДООЕЛ увоз-извоз Куманово
Индустрија: Разни области
Реон: Куманово
Отворен од: 11-07-2018
Отворен до: 16-07-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Месар

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Собарки

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно трговско друшт...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Градинар

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Рачен пакувач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РОЛОКРАФТ ДООЕЛ Скоп...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Администратор

4 favorite Објавен: 15-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мока Пром Дооел

Индустрија: Земјоделство

Регион: Кумановски

Оглас: Мока Пром има потреба од агроном ...

Месар

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Агент за продажба

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Машинство

Регион: Кумановски

Оглас: Термалифт ДД е компанија чија дејно...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГОТАС ДООЕЛ увоз-изв...

Индустрија: Осигурување

Регион: Куманово

Оглас: ...

Архитект

0 favorite Објавен: 17-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за урбанизам...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Куманово

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДУ-БО ДД МАРКЕТИ ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...