ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

0favoriteОбјавен на: 11-07-2018  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIOHMO
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-ординација по општа медицина ПРЕМЕДИКА с.Пршовце-Теарце
Индустрија: Медицина
Реон: Теарце
Отворен од: 12-07-2018
Отворен до: 15-07-2018
Плата: 12200
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 044383-432
Контакт емаил: premedika2011@hotmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Медицинска сестра

9 favorite Објавен: 09-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU.Ambulanta Taftal...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Општа амбуланта бара медицинска с...

Медицинска сестра

9 favorite Објавен: 09-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Психомедика Бито...

Индустрија: Медицина

Регион: Битолски

Оглас: Се бара медицинска сестра со средно...

Медицинска сестра

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Доктор по стоматологија

1 favorite Објавен: 16-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Стоматолошка ординац...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: Скопје

Оглас: Реномирана стоматолошка ординаци...

Неговател/ка

4 favorite Објавен: 08-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: се бара неговател за дом за стри ли...

Медицинска сестра

4 favorite Објавен: 16-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интернационален Бунд...

Индустрија: Медицина

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: Ние, Интернационален Бунд – Штутгар...