ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра за офталмолошка нега

26favoriteОбјавен на: 10-07-2018  |  Компанија: ПРИВАТНА ЗДРАСТВЕНА ...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIOGGJ
Работно место: Медицинска сестра за офталмолошка нега
Компанија: ПРИВАТНА ЗДРАСТВЕНА УСТАНОВА СПЕЦИЈАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ПО ОФТАМОЛОГОЈА ДЕНИЦА СКОПЈЕ
Индустрија: Медицина
Реон: Карпош
Отворен од: 11-07-2018
Отворен до: 09-09-2018
Плата: 18000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: offtalmologika@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Медицински преставник

7 favorite Објавен: 28-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Биохемиска и мик...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Биотек Доо, објавува оглас за регру...

Медицинска сестра

12 favorite Објавен: 27-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: opsta medicina

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: ОРДИНАЦИЈА ПО ОПШТА МЕДИЦИНА ОД СКО...

Продавач/ка во малопродажен објект

2 favorite Објавен: 17-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MEDIKAPRO DOOEL

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: -Специјализирана продавница за прод...

Доктор по општа медицина

2 favorite Објавен: 19-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: К-МЕДИКА РакотинциСо...

Индустрија: Медицина

Регион: Сопиште

Оглас: ...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 22-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Чашка

Оглас: ...

Медицинска сестра

1 favorite Објавен: 20-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавна здравствена ус...

Индустрија: Медицина

Регион: Неготино

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Секретар

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Бутел

Оглас: ...

Тапетар

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Елит Софа

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за производство на мебел во В...

Доставувач

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кликни Јади / План Д...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Поради зголемен обем на работа Клик...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dora English

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Barame profesori po angliski jazik ...

Информатичар

0 favorite Објавен: 23-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ САНТЕ ПЛУС ГРОУП

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Групација на болници Санте Плус отв...