ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Медицинска сестра

4favoriteОбјавен на: 06-07-2018  |  Компанија: Приватна здравствена...  |  Индустрија: Медицина


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGINMLH
Работно место: Медицинска сестра
Компанија: Приватна здравствена установа-ординација по педијатрија Д-Р ПАНТОСКА И Д-Р ГРУНЧЕСКА
Индустрија: Медицина
Реон: Охрид
Отворен од: 07-07-2018
Отворен до: 12-07-2018
Плата: 17130
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: suzepan@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 17-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: FILANI

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошка ординација има потреба...

Неговател/ка

4 favorite Објавен: 08-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: се бара неговател за дом за стри ли...

Медицински соработник

2 favorite Објавен: 22-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Sanus vite doo Skopj...

Индустрија: Медицина

Регион: Цела Македонија

Оглас: Санус Вите доо Скопје бара дипломир...

ОАЕ-Дубаи

2 favorite Објавен: 17-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: "Agency without Bord...

Индустрија: Медицина и здравство

Регион: нема информација

Оглас: МЕДИЦИНСКИОТ ПЕРСОНАЛКомпанијата...

Медицински асистент

1 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Ведра Интернешенал А...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач

2 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ САНТЕ ПЛУС ГРОУП

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Групација на болници Санте Плус Хос...

Останати огласи во ист регион

Дистрибутер

2 favorite Објавен: 11-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: vidmilk dooel

Индустрија: Трговија

Регион: Охридски

Оглас: Видмилк дооел - Охрид објавува огла...

Келнер

2 favorite Објавен: 22-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВИВА КСАНТИКА ДОО Ох...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Шивач

1 favorite Објавен: 02-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Охрид

Оглас: ...

- Нема информација

9 favorite Објавен: 02-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХОТЕЛ ЛЕБЕД

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Hotel Lebed ima potreba od slednite...

- Нема информација

1 favorite Објавен: 16-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кај Местоно ДОО

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Ресторан "На Зајдисонце Кај Местоно...

Web designer

2 favorite Објавен: 23-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИНТЕЛИ ДООЕЛ

Индустрија: Е-комерц

Регион: Охридски

Оглас: A 100% foreign investment company i...