ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

7favoriteОбјавен на: 06-07-2018  |  Компанија: ИЗВРШИТЕЛ АНЃЕЛКА Е...  |  Индустрија: Право


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGINMGN
Работно место: Правник
Компанија: ИЗВРШИТЕЛ АНЃЕЛКА ЕФКОСКА Скопје
Индустрија: Право
Реон: Чаир
Отворен од: 06-07-2018
Отворен до: 11-07-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Правник

5 favorite Објавен: 13-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консултан...

Индустрија: Право

Регион: Скопје

Оглас: Бараме лице  Диполмормиран ...

Адвокатски приправник

2 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Advokatska kancelari...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: pripravnik bez rabotno iskustvo. I...

Адвокатски приправник

2 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Најденовски

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија Најденовски ...

Стручен Соработник

2 favorite Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатска канцелари...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија “Ристова” вр...

Приправник

9 favorite Објавен: 04-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Извршител Борис Пљак...

Индустрија: Право

Регион: Велес

Оглас: ИЗВРШИТЕЛ БОРИС ПЉАКОВ Велес има...

Адвокатски приправник

2 favorite Објавен: 14-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Атанас Атана...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатска канцеларија Атанас Атана...

Останати огласи во ист регион

Одржувач на кафемати

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: Кафе Вендинг Група има потреба о...

Електротехничар

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консалтин...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АСГАР КОНСАЛТАНТС ДО...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Техничар електроничар за компјутери

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Карпош

Оглас: ...