ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

1 Комерцијалист / Ka

5favoriteОбјавен на: 01-07-2018  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Дистрибуција и Логис...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGINGKI
Работно место: 1 Комерцијалист / Ka
Компанија: нема информација
Индустрија: Дистрибуција и Логистика
Реон: Охрид и Струга
Отворен од: 01-07-2018
Отворен до: 15-07-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

с с с

 

Детали за огласот:

Познавање на реонот Охрид и Струга 

Вршење пред продажба 

Веб страна:
Контакт телефон: 075/277-077
Контакт емаил: goceoh2@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 23-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДИМЕ ДОО Скопје

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: ДПП Диме Доо Скопје (МЕЛНИЦА ФУРНА ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАУТИ КОМЕРЦ Друштво...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Сарај

Оглас: ...

Дистрибутер/Магационер

0 favorite Објавен: 19-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интер Лукс Трејд

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: МАСИГО ДООЕЛ има потреба од еден ди...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

10 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 14-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Центро-Фрута Дооел В...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата за производство и дистрибуц...

Останати огласи во ист регион

Архитект

1 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИСОУРЦЕ ДОО

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битолски, Демирхисар...

Оглас: iSource is seeking a talented Archi...

Персонал

0 favorite Објавен: 30-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Чапе Фунги

Индустрија: Производство

Регион: Битолски, Демирхисар...

Оглас: Фабрика за откуп, преработка и изво...

Електромашински инженер

1 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИСОУРЦЕ ДОО

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битолски, Демирхисар...

Оглас: iSource an IT company is seeking a ...

Возач

2 favorite Објавен: 10-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРАНСКОП А.Д. Битола

Индустрија: Сообраќај

Регион: Битолски, Демирхисар...

Оглас: ПАТНИЧКИ СООБРАЌАЈ – ТРАНСКОП А.Д. ...

Машинист за работа на багер

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Комелинт ДООЕЛ Скопј...

Индустрија: Енергетика

Регион: Битола/ Прилеп/ Д.Хи...

Оглас: Се бара управувач на градежна ма...

Останати огласи од иста компанија

Оглас за вработување во Zepter International

0 favorite Објавен: 22-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Senior PHP Developer

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: We are SuperReal, an award-winning ...

Вработување во Агенцијата за вработување на Република Македонија...Плата до 23.230 денари

1 favorite Објавен: 18-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Cloud Infrastructure Engineer

0 favorite Објавен: 22-09-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Position is available on all levels...

Вработување во Универзитетски стоматолошки клинички центар Свети Пантелејмон Скопје...Отворени се 14 (четиринаесет) работни места

0 favorite Објавен: 17-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Intermediate Java Developer

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: As a Java Developer, you will be a ...