ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

1 Комерцијалист / Ka

5favoriteОбјавен на: 01-07-2018  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Дистрибуција и Логис...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGINGKI
Работно место: 1 Комерцијалист / Ka
Компанија: нема информација
Индустрија: Дистрибуција и Логистика
Реон: Охрид и Струга
Отворен од: 30-06-2018
Отворен до: 14-07-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

с с с

 

Детали за огласот:

Познавање на реонот Охрид и Струга 

Вршење пред продажба 

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Доставувач

11 favorite Објавен: 22-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТТ Табак

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Велешки

Оглас: Фирмата ТТ Табак Од Велес вработува...

Key Account Manager

Објавен: 11-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Orbico Macedonia is offering high q...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Сарај

Оглас: ...

Key Account Manager- FMCG

Објавен: 08-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: DEKRA MACEDONIA

Индустрија: Дистрибуција и Логис...

Регион: Скопје

Оглас: Orbico Macedonia is offerin...

Key Account Manager

Објавен: 11-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Orbico Macedonia is offering high q...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

11 favorite Објавен: 18-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Угостителски работник

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Snack House-Villa Ja...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Западна Македонија

Оглас: Се бара жена или девојка ...

Хотел Десарет Отворени се повеќе работни позиции

1 favorite Објавен: 31-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Западна Македонија

Оглас: · 1 rabotnik&nb...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 12-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MPG Solutions

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Западна Македонија

Оглас: ДОКОЛКУ: - Сакаш да работиш во ...

Останати огласи од иста компанија

Оглас за вработување во Цементарница УСЈЕ АД Скопје

0 favorite Објавен: 12-03-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во BizzBee Solutions (Data Analyst)

0 favorite Објавен: 21-02-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Сообранието на Р. Македонија распишува јавен оглас за избор на три члена

2 favorite Објавен: 11-02-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Водостопанство на Република Македонија...Отворени се 116 (сто и шестнаесет) работни места

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во Таргет Груп ДОО Скопје. Отворени се 2 (две) работни позиции

1 favorite Објавен: 25-02-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување во Греесторе Гроуп

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...