ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

фабрика

37favoriteОбјавен на: 23-06-2018  |  Компанија: Sanvensa s.r.o.  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIMINN
Работно место: фабрика
Компанија: Sanvensa s.r.o.
Индустрија: Производство
Реон: Potsdam
Отворен од: 23-06-2018
Отворен до: 04-08-2018
Плата: 1850 €
Број на работни места: 45
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

не са потребни

Детали за огласот:

samo so BG pasosi

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Оператор на CNC машина

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ТЕ ТЕ ПЛАСТ

Индустрија: Производство

Регион: Скопје

Оглас: ТЕ-ТЕ ПЛАСТ претставува компаниј...

Работник во производство

1 favorite Објавен: 07-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТД 93 ДЕ-НИ КОМПАНИ

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: • рачно пакување на различни произв...

Одржувач на хортикултура

1 favorite Објавен: 03-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Крин Производство ДО...

Индустрија: Производство

Регион: Прилепски

Оглас: „КРИН ПРОИЗВОДСТВО“ ДОО, с. Беровци...

Работник/ци

1 favorite Објавен: 14-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тре зета МК

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат работници во производство...

Работник за едноставни работи на производствена линија

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Јегуновце

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

1 favorite Објавен: 13-11-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР ЗВОНИМИР ЈОВАН...

Индустрија: Производство

Регион: Велес

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Вработување во Државна лотарија на Македонија...Отворени работни места со плата до 25.876 денари

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Senior Mobile Developer

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Description: TabTale, a leading mob...

Вработување во ЈЗУ Универзитетска клиника по хируршки болести "Св. Наум Охридски" - Скопје...Отворени се 21 работно место

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во ЈП „Паркови и зеленило“ Скопје..Нето плата до 26.215 денари

0 favorite Објавен: 13-11-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Release Engineer & Mobile Apps QA

0 favorite Објавен: 15-11-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Job description: There’s nothing or...

Vospituvac i oddelenski nastavnik

0 favorite Објавен: 16-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Bright Kids

Индустрија: Образование и наука

Регион: нема информација

Оглас: Edukativen centar od Skopje ima ...