ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

фабрика

37favoriteОбјавен на: 23-06-2018  |  Компанија: Sanvensa s.r.o.  |  Индустрија: Производство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIMINN
Работно место: фабрика
Компанија: Sanvensa s.r.o.
Индустрија: Производство
Реон: Potsdam
Отворен од: 23-06-2018
Отворен до: 04-08-2018
Плата: 1850 €
Број на работни места: 45
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

не са потребни

Детали за огласот:

samo so BG pasosi

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: work2018@abv.bg
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Специјал Продукт ДОО...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Брендот СПЕЦИЈАЛ постои од 1989 год...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво ТОСАМА ТРЕЈД...

Индустрија: Производство

Регион: Илинден

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Производство

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Проектант

0 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Албуна Метал Констра...

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Албуна Метал Констракшн ДООЕЛ, е фи...

Општ работник

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фејдом фурнитуре

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: ФЕЈДОМ ФУРНИТУРЕ ДОО СКОПЈЕ, има по...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Тетовски

Оглас: Фирмата ЕКСТРИМ ПАРФЕМИ ДОО има по...

Останати огласи во ист регион

Creative graphics designer in Macedonia

0 favorite Објавен: 19-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: RegDesk

Индустрија: Графичка

Регион: нема информација

Оглас: - We are looking for a creative ...

Senior PHP Developer

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: We are SuperReal, an award-winning ...

Отворени се 4 (четири) работни места во Анхоч

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Министерството за животна средина и просторно планирање

0 favorite Објавен: 21-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Product Designer

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: InPlayer’s monetisation platf...

Prodavac/ka za vo market

0 favorite Објавен: 22-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: нема информација

Оглас: Самопослуга во Црниче има потреб...