ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општ работник/Помошник бравар

0favoriteОбјавен на: 22-06-2018  |  Компанија: Нала Дооел  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIMINM
Работно место: Општ работник/Помошник бравар
Компанија: Нала Дооел
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 21-06-2018
Отворен до: 09-07-2018
Плата: По договор
Број на работни места: 1
Вид на вработување: постојано
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

Нала Дооел има потреба од работник во областа на браварија/железарија.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Бравар

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фабрика КАРПОШ АД

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: фабрика КАРПОШ АД Скопје има потреб...

Монтер

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пасент дооел Скопје

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата „ПАСЕНТ“ ДООЕЛ Скопје има п...

Civil Engineer

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ISource

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Битола

Оглас: iSource an IT company is seeking...

Проектант

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Салон за мебел Дизај...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Реномираниот Салон за мебел “Дизајн...

Магационер

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Турбоинженеринг

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Турбоинженеринг Дооел Скопје има по...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ГЕИНГ Кребс унд Кифер Интернешнл и ...

Останати огласи во ист регион

менаџер

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БИЗНИС ЦЕНТАР-АДИНГ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

graficki dizajner

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач-асистент

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за инженерин...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...