ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општ работник/Помошник бравар

0favoriteОбјавен на: 22-06-2018  |  Компанија: Нала Дооел  |  Индустрија: Градежништво и Архит...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIMINM
Работно место: Општ работник/Помошник бравар
Компанија: Нала Дооел
Индустрија: Градежништво и Архитектура
Реон: Скопје
Отворен од: 21-06-2018
Отворен до: 09-07-2018
Плата: По договор
Број на работни места: 1
Вид на вработување: постојано
Потребни квалификации:

нема информација

Детали за огласот:

Нала Дооел има потреба од работник во областа на браварија/железарија.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Бравар

0 favorite Објавен: 30-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Интер АЛ Пин

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: ДПТУ ИНТЕР АЛ ПИН ДООЕЛ СКОПЈЕ, пор...

Ракувач со градежна машина

0 favorite Објавен: 04-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: VE-GRUPA DOOEL

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Цела Македонија

Оглас: Работното место опфаќа ракување со ...

Цртач

0 favorite Објавен: 14-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Синерги Ефектс

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Оглас за вработување 3Д моделирање ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 12-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: орбита констракшн

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирма има потреба од граде...

Бравар

0 favorite Објавен: 12-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: фабрика КАРПОШ АД

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: фабрика КАРПОШ АД Скопје има потреб...

Проектант

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕИНГ КРЕБС УНД КИФЕ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Оглас за работна позиција: Дипломир...

Останати огласи во ист регион

Специјалист за човечки ресурси

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Канцеларија на НАТО ...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Центар

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Производство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Правник

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...

Градинар

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Центар

Оглас: ...

Еко хигиеничар

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...