ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Фармацевт

0favoriteОбјавен на: 21-06-2018  |  Компанија: ПЗУ Специјална Болни...  |  Индустрија: Фармација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIMHGI
Работно место: Фармацевт
Компанија: ПЗУ Специјална Болница ДИАМЕД Скопје
Индустрија: Фармација
Реон: Скопје
Отворен од: 21-06-2018
Отворен до: 06-07-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

·         ВСС Медицински факултет – Дипломиран фармацевт

·         Да поседува важечка лиценца за работа

·         Со или без работно искуство во струката

·         Солидно познавање на Англиски јазик

·         Работа со компјутери и одлично познавање на MS Office

Детали за огласот:

ПЗУ Специјална болница по нефрологија со дијализа ДИАМЕД Скопје за потребите на работниот процес објавува оглас за работнo место:  Фармацевт

       Карактеристики и вештини:

·         Способност за брзо учење

·         Развиени комуникацски вештини

·         Организираност, самоиницијативност и стручност

Доколку сметате дека ги исполнувате погоренаведените услови, Ве охрабруваме да ни ја испратите Вашата биографија, со задолжително наведување на работната позиција за која се пријавувате, најдоцна до 06.07.2018 година на следниот e-mail: frosina.filipova@dmed-healthcare.com

Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: frosina.filipova@dmed-healthcare.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Фармацевт

0 favorite Објавен: 11-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека УНА

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: Се бара Фармацевт за работа во апте...

Фармацевтски техничар

2 favorite Објавен: 31-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Menta Farm Kumanovo

Индустрија: Фармација

Регион: Куманово

Оглас: Се бара фармацевтски техничар со...

Фармацевтски техничар

2 favorite Објавен: 31-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Галениум Фарм

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Галениум Фарм ( аптеки во Тинек...

Фармацевт

1 favorite Објавен: 21-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Еурофарм

Индустрија: Фармација

Регион: Цела Македонија

Оглас: Фармацевтската компанија ЕУРО-ФАРМ ...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 23-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Фармација

Регион: Јегуновце

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Дател Фарма

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Дател фарма има потреба од ФАРМ...

Останати огласи во ист регион

Машински проектант на постројки

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕС СКОПЈЕ ГАС ДООЕЛ...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Магационерски работник

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за кетеринг ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Аналитичар за мрежи

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за комуникац...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАУТИ КОМЕРЦ Друштво...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Сарај

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Проектант на машинскиот дел на енергетските постројки

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕС СКОПЈЕ ГАС ДООЕЛ...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...