ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Prodavac/ka

0favoriteОбјавен на: 21-06-2018  |  Компанија: ИМП СОЛЕТА ДОО-Скопј...  |  Индустрија: Прехранбена


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIMHGH
Работно место: Prodavac/ka
Компанија: ИМП СОЛЕТА ДОО-Скопје
Индустрија: Прехранбена
Реон: Скопје
Отворен од: 21-06-2018
Отворен до: 28-06-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

   Минимум ССС

 

Детали за огласот:

Услужување и продажба на целокупниот асортиман

   Работа на каса

 

 

Веб страна:
Контакт телефон: 071350563
Контакт емаил: info@soleta.com.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Prodavac/ka za vo market

0 favorite Објавен: 22-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: нема информација

Оглас: Самопослуга во Црниче има потреб...

Продавачка

0 favorite Објавен: 16-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Дел компани

Индустрија: Прехранбена

Регион: нема информација

Оглас: Пекара во Аеродром има потреба о...

Готвач

0 favorite Објавен: 07-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фрути ди Маре

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан Фрути Ди Маре има потреба ...

Дистрибутер

2 favorite Објавен: 22-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Цермат

Индустрија: Прехранбена

Регион: Битолски

Оглас: ЦЕРМАТ ДОО Битола има потреба од Д...

Продавач

3 favorite Објавен: 18-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: HIT MARKET TREJD DOO...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Штипски

Оглас: се бараат работници за маркетите во...

Општи работници во производство

0 favorite Објавен: 14-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопје

Оглас: Калцона Дооел од Скопје има потр...

Останати огласи во ист регион

Проектант на машинскиот дел на енергетските постројки

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕС СКОПЈЕ ГАС ДООЕЛ...

Индустрија: Енергетика

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на комби

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за кетеринг ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Технички службеник

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АДВОКАТ СУЗАНА ЈОШЕВ...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Советник за маркетинг

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за комуникац...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДАУТИ КОМЕРЦ Друштво...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Сарај

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...