ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ДОМАЌИНКА

0favoriteОбјавен на: 21-06-2018  |  Компанија: Ofis bilding menadzm...  |  Индустрија: нема информација


Статус: Активен
Код на огласот: TGIMHGG
Работно место: ДОМАЌИНКА
Компанија: Ofis bilding menadzment
Индустрија: нема информација
Реон: нема информација
Отворен од: 21-06-2018
Отворен до: 21-07-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

ССС

Детали за огласот:

Резиденција во Скопје има потреба од домакинка. Заинтересирани своето CV   да го пратат на

Ofis biznis Menadzment ofb.management@gmail.com
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Биолошки техничар

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Антхура МК ДООЕЛ Ко...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Благајник

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Програмер

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ МТМ МОБИЛЕ СЕРВ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Дебар

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кичево

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Оглас за вработување во Влада на Р. Македонија, отворени се 5 работни позиции - со и БЕЗ работно искуство

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Отворени се 21 работно место во ЈЗУ Универзитетска клиника за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и ургентен центар - Скопје

0 favorite Објавен: 12-07-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

келнери/ки - салатер/ка - пица мајстор- готвач-помошник во кујна

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување! Нето плата: 31.000 денари

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Отворени се 4 (четири) работни места во ЈЗУ Универзитетска клиника за дерматологија - Скопје

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Електромашински техничар

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: APAVE SEE DOO Skopje

Индустрија: Машинство

Регион: нема информација

Оглас: ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ТЕХНИЧАРИ ...

Останати огласи од иста компанија

Архитект (проектант)

3 favorite Објавен: 21-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ofis bilding menadzm...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: нема информација

Оглас: Потребен е дипломиран архитект-п...

Градинар

1 favorite Објавен: 21-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ofis bilding menadzm...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас:   REZIDENCIJA VO SKO...

Монтер на мебел

0 favorite Објавен: 20-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ofis bilding menadzm...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас:   САЛОН НАТУЦИ - Ско...

АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК ВО СМЕТКОВОДСТВО И ФИНАНСИИ

4 favorite Објавен: 23-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Ofis bilding menadzm...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Потребен е сметководител СО ЗАВР...