ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

1 Комерцијалист

0favoriteОбјавен на: 20-06-2018  |  Компанија: BMG IMPEKS DOOEL  |  Индустрија: Бизнис и Претприемни...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIMFLF
Работно место: 1 Комерцијалист
Компанија: BMG IMPEKS DOOEL
Индустрија: Бизнис и Претприемништво
Реон: Скопје
Отворен од: 19-06-2018
Отворен до: 29-06-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

интернет маркетинг

3 favorite Објавен: 02-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: SFI Work from home

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: Македонија

Оглас: Работата која се нуди се однесув...

Останати огласи во ист регион

graficki dizajner

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас:   Стокомак е ланец н...

менаџер

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Фармацевт во големопродажба

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Elektricar-Elektronicar

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услугитрг...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: SE BARAAT ELEKTRO MONTERI I POMO...

Продавач

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АСГАР КОНСАЛТАНТС ДО...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Електротехничар

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за консалтин...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Центар

Оглас: ...