ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

1 Комерцијалист

0favoriteОбјавен на: 20-06-2018  |  Компанија: BMG IMPEKS DOOEL  |  Индустрија: Бизнис и Претприемни...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIMFLF
Работно место: 1 Комерцијалист
Компанија: BMG IMPEKS DOOEL
Индустрија: Бизнис и Претприемништво
Реон: Скопје
Отворен од: 20-06-2018
Отворен до: 30-06-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: 070234617
Контакт емаил: info@bmgimpex.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

0 favorite Објавен: 22-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: BMG IMPEKS DOOEL

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: Тетово,

Оглас: регион од тетово до охрид...

1 Комерцијалист

0 favorite Објавен: 03-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: BMG IMPEKS DOOEL

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Општи работници

0 favorite Објавен: 03-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: BMG IMPEKS DOOEL

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 05-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: BMG IMPEKS DOOEL

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: BMG IMPEKS DOOEL

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Останати огласи во ист регион

Возач на комби

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за кетеринг ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Магационерски работник

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за кетеринг ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Машински проектант на постројки

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕС СКОПЈЕ ГАС ДООЕЛ...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Проектант на машинскиот дел на енергетските постројки

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГЕС СКОПЈЕ ГАС ДООЕЛ...

Индустрија: Машинство

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Сервисер на прецизни направи и опрема

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производно услужно т...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Останати огласи од иста компанија

Книговодител-Сметководител

0 favorite Објавен: 05-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: BMG IMPEKS DOOEL

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

0 favorite Објавен: 22-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: BMG IMPEKS DOOEL

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: Тетово,

Оглас: регион од тетово до охрид...

1 Комерцијалист

0 favorite Објавен: 03-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: BMG IMPEKS DOOEL

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: BMG IMPEKS DOOEL

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Општи работници

0 favorite Објавен: 03-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: BMG IMPEKS DOOEL

Индустрија: Бизнис и Претприемни...

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...