ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Персонал за работа

5favoriteОбјавен на: 19-06-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Маркетинг


Статус: Активен
Код на огласот: TGILOIO
Работно место: Персонал за работа
Компанија: Друштво за производствотрговија и услуги АГРО ЛЕСКА увоз-извоз ДООЕЛ Битола
Индустрија: Маркетинг
Реон: Битола
Отворен од: 19-06-2018
Отворен до: 31-07-2018
Плата: 14000
Број на работни места: 2
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

/

Детали за огласот:

За потребите на нашата фирма потребен ни е персонал за продажба во колонијална продавница. Контакт тел. 078252775; 077922328

Веб страна: http://www.organicbioaronia.com/
Контакт телефон: 078252775; 077922328
Контакт емаил: agroleska@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Marketing Intern

1 favorite Објавен: 06-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ВАЛОСО ХУБ ДООЕЛ Ско...

Индустрија: Маркетинг

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Работа од дома - Загарантирана заработка

2 favorite Објавен: 12-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: http://uhmoney.site/...

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Секој може да заработи! Н...

Соработник за маркетинг и продажба

3 favorite Објавен: 03-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Бараш работа ли можност за допол...

Оперативен администратор

0 favorite Објавен: 06-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Дивајн

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: ДИВАЈН објавува оглас заработнот...

Интернет заработка без вложување

0 favorite Објавен: 29-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Невработени, средношколци, студе...

Reporting Specialist

3 favorite Објавен: 26-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: LeanSEM

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: We rely on reporting to communic...

Останати огласи во ист регион

Рачен пакувач

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Кувар/ка

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: KACUNKA

Индустрија: Угостителство

Регион: Битолски

Оглас: Се бара персонал за работа во ресто...

Општ работник

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за земјоделс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Менаџер за производство и продажба

0 favorite Објавен: 13-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 14-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за канцелари...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Помлад соработник

1 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОСНОВЕН СУД БИТОЛА Б...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...