ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

6favoriteОбјавен на: 19-06-2018  |  Компанија: Друштво за услуги тр...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGILNOJ
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за услуги трговија производство угостителсво увоз-извоз ОКУЛУС ДООЕЛ Кичево
Индустрија: Разни области
Реон: Кичево
Отворен од: 20-06-2018
Отворен до: 25-06-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 225-180
Контакт емаил: liliana_rufceska@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Вработување во М-НАВ...Нето плата 41.273 денари

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Готвач

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РОБИВА ВЕЛ ДООЕЛ изв...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ Акционерск...

Индустрија: Разни области

Регион: Дебар

Оглас: ...

Магационер

1 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за земјодејс...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговија на мало ТАК...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Оператер на бетонска база

28 favorite Објавен: 16-04-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Atlantik Grup

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Кичево

Оглас: нема информација...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кичево

Оглас: ...

Службеник за набавка

1 favorite Објавен: 21-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кичево

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МАКПЕТРОЛ Акционерск...

Индустрија: Разни области

Регион: Кичево

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кичево

Оглас: ...

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 25-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХЕНДИ ТЕЛЕКОМ

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кичевски

Оглас: Хенди Телеком,партнери на оне.Вип...