ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

ОПЕРАТОР ВО КОНТАКТ ЦЕНТАР

1favoriteОбјавен на: 18-06-2018  |  Компанија: ФД M Кеш Македонија ...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGILNHJ
Работно место: ОПЕРАТОР ВО КОНТАКТ ЦЕНТАР
Компанија: ФД M Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје
Индустрија: Разни области
Реон: Скопје
Отворен од: 17-06-2018
Отворен до: 25-06-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

 

Нашите барања кои операторот треба да ги поседува вклучуваат:

Минимум средна стручна подготовка

Добра дикција и интонација на глас

Преговарачки вештини

Снаодливост

Аналитичност

Одлична компјутерска писменост

Детали за огласот:

ФД M Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје е небанкарска финансиска институција, специјализирана за брзо одобрување и исплата на мали, необезбедени потрошувачки кредити. Компанијата е дел од брзорастечката меѓународна група, која располага со развиена мрежа канцеларии на територијата на Бугарија, Украина, Романија, Полска, Чешка и Македонија. Тимот на компанијата вклучува млади, креативни и амбициозни вработени со основна цел да развие ефикасна, ефективна, динамична и модерна работна околина.

 

Во врска со проширувањето на активностите на компанијата, сакаме да вработиме амбициозен, снаодлив и одговорен вработен на позиција

Веб страна: www.mcash.mk
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Росоман

Оглас: ...

Пекар

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Самостоен пекарски д...

Индустрија: Разни области

Регион: Јегуновце

Оглас: ...

Помлад соработник

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПШТИНА КРУШЕВО Круш...

Индустрија: Разни области

Регион: Крушево

Оглас: ...

Вработување во Државен санитарен и здравствен инспекторат

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Вработување во Министерство за транспорт и врски - Државен инспекторат за градежништво и урбанизам

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Јавно трговско друшт...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Еко хигиеничар

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ГРОС-КОМЕРЦ експорт...

Индустрија: Сметководство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Физиотерапевт

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Соработник

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Разни области

Регион: Ѓорче Петров

Оглас: ...

Правник

1 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Право

Регион: Карпош

Оглас: ...