ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач/ка

2favoriteОбјавен на: 16-06-2018  |  Компанија: Estera Luka  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGILMGM
Работно место: Продавач/ка
Компанија: Estera Luka
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 16-06-2018
Отворен до: 31-08-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Пожелно работно искуство

Детали за огласот:

Се бара Продавач/ка за работа во трафика во Карпош 2

Веб страна:
Контакт телефон: 070-332-609
Контакт емаил: tonye-voucher@t-home.mk
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

АСИСТЕНТ ЗА ПРОДАЖБА во JYSK СКОПЈЕ

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: JYSK е меѓународен малопродажен ...

Продавач

2 favorite Објавен: 14-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима Мебел ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Прилепски

Оглас: Прима е најголемиот хрватски ланец ...

Комерцијален службеник

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 16-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: дооел,,Уни-Деал,,

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Прилеп

Оглас: продавач во продавница  за ...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Прима Мебел ДОО

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Прима е најголемиот хрватски ланец ...

Телефонски оператор

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЛОГИСТИКА

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Are you ready to prove your sales s...

Останати огласи во ист регион

Систем администратор

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за компјутер...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Програмер

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Металостругар

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МЗТ ПУМПИ АД -Скопје...

Индустрија: Металургија

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

сметководител

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Центар

Оглас: ...

Проектен менаџер

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за компјутер...

Индустрија: Менаџмент

Регион: Карпош

Оглас: ...

Економист за финансии

0 favorite Објавен: 17-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за интелекту...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Центар

Оглас: ...