ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач/ка

2favoriteОбјавен на: 16-06-2018  |  Компанија: Estera Luka  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGILMGM
Работно место: Продавач/ка
Компанија: Estera Luka
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 15-06-2018
Отворен до: 30-08-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

Пожелно работно искуство

Детали за огласот:

Се бара Продавач/ка за работа во трафика во Карпош 2

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Директ ЛТД

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Тобако во населба Хром, има потреба...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тропски свет

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Продавница за домашни миленици бара...

Higienicarki

0 favorite Објавен: 17-12-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Гази Баба

Оглас:   Стокомак е ланец ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Агенција Хоризонт

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: За потребите на својот клиент Агенц...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Директ ЛТД

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: нема информација

Оглас: Тобако во населба Хром има потре...

Останати огласи во ист регион

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет и ...

Индустрија: Производство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Техничар-оператор

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за фармацевт...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Центар

Оглас: ...

Собарки

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 18-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...