ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

prodavacka

2favoriteОбјавен на: 13-06-2018  |  Компанија: нема информација  |  Индустрија: Продажба и трговија


Статус: Активен
Код на огласот: TGILJNF
Работно место: prodavacka
Компанија: нема информација
Индустрија: Продажба и трговија
Реон: Скопје
Отворен од: 13-06-2018
Отворен до: 30-06-2018
Плата: минимална
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

барам работа како продавачка сите заинтересирани исконтактирајте ме 075 204 150 на viber

Детали за огласот: нема информација
Веб страна:
Контакт телефон: 075 204 150
Контакт емаил: нема информација
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Референт за продажба

0 favorite Објавен: 21-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет на...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Гостивар

Оглас: ...

Возач

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИНЕКС МТ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Тинекс e малопродажен ланец на супе...

Месар/Касап

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТИНЕКС МТ

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Тинекс e малопродажен ланец на супе...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 21-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Минекс Гроуп дооел С...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: MINEKS GROUP DOOEL SKOPJE Компани...

Магационер - Скопје

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Гази Баба

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Соработници

1 favorite Објавен: 21-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Фирма

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кумановски, Прилепск...

Оглас: ХИТНО Потребни се 10 лица од Ско...

Останати огласи во ист регион

Земјоделски тракторист

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Земјоделство

Регион: Бутел

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам т...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Мијач на садови

1 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Општ работник

1 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Hotel Victoria

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопје

Оглас: Опис на работно место: Пр...

Останати огласи од иста компанија

нема информација

1 favorite Објавен: 22-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: Велес

Оглас: Само во Велес. Чистам стеневи, к...

Software Developers

0 favorite Објавен: 19-06-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Exciting new open positions in Sour...

Senior Manual Tester

0 favorite Објавен: 21-06-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Consider a new opportunity Our clie...

SENIOR .NET DEVELOPER

0 favorite Објавен: 19-06-2018 / Ит.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: Информатика

Регион: нема информација

Оглас: Support and Solutions Center MK is ...

Оглас за вработување во ЈП Градски паркинг Скопје...Отворени се 7 (седум) работни места со плата до 40.920 денари

1 favorite Објавен: 20-06-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Оглас за вработување на Медицински факултет Скопје...Отворени се 4 работни места со плата до 31.712 денари

1 favorite Објавен: 20-06-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...