ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

др.Стоматолог

1favoriteОбјавен на: 13-06-2018  |  Компанија: Поликлиника ЕМ-ДЕНТ ...  |  Индустрија: Стоматологија


Статус: Активен
Код на огласот: TGILJMN
Работно место: др.Стоматолог
Компанија: Поликлиника ЕМ-ДЕНТ & ЕМЕРЃЕНЦА
Индустрија: Стоматологија
Реон: Студеничани
Отворен од: 13-06-2018
Отворен до: 30-06-2018
Плата: 21,000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

стоматолошки факултет

Детали за огласот:

ПОЛИКЛИНИКА ЕМ-ДЕНТ & ЕМЕРГЕНЦА ИМА ПОТРЕБА ОД ДР,СТОМАТОЛОГ СО МИНИМУМ 3 ГОДИНИ РАБ.ИСКУСТВО

Веб страна:
Контакт телефон: 075/ 263-480
Контакт емаил: em.dent@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Доктор по стоматологија

1 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Stomatoloska ord...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: PZU Stomatoloska ordinacija Dr Spas...

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 19-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Д-Р АФРИМ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ„ д-р Африм“ има потреба од стом...

Стоматолог

1 favorite Објавен: 14-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: пзу ем-дент

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: ПОЛИКЛИНИКА “ЕМ-ДЕНТ & ЕМЕРГЕНЦА“ И...

Доктор по стоматологија

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Стоматолошка сестра

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЅУ Д-Р ИЛИЕВ

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: работно место стоматолошка сестра ...

Останати огласи во ист регион

Продавач

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Електроинженер за јака струја

1 favorite Објавен: 26-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Електроинженер за јака струја

1 favorite Објавен: 26-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Доктор по стоматологија

1 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Доктор по стоматологија

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Продавач

1 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Студеничани

Оглас: ...