ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

др.Стоматолог

1favoriteОбјавен на: 13-06-2018  |  Компанија: Поликлиника ЕМ-ДЕНТ ...  |  Индустрија: Стоматологија


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGILJMN
Работно место: др.Стоматолог
Компанија: Поликлиника ЕМ-ДЕНТ & ЕМЕРЃЕНЦА
Индустрија: Стоматологија
Реон: Студеничани
Отворен од: 13-06-2018
Отворен до: 30-06-2018
Плата: 21,000
Број на работни места: 1
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

стоматолошки факултет

Детали за огласот:

ПОЛИКЛИНИКА ЕМ-ДЕНТ & ЕМЕРГЕНЦА ИМА ПОТРЕБА ОД ДР,СТОМАТОЛОГ СО МИНИМУМ 3 ГОДИНИ РАБ.ИСКУСТВО

Веб страна:
Контакт телефон: 075/ 263-480
Контакт емаил: em.dent@yahoo.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Заботехничари

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Центар

Оглас: ...

Стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 07-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: пзу ралис

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошка ординација по општа ст...

stomatoloska sestra

1 favorite Објавен: 19-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопје

Оглас: Pzu.Dentisimo Implant ima potreb...

Забарски асистент

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Делчево

Оглас: ...

Стоматолошка сестра

1 favorite Објавен: 19-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИН ДЕНТ-ФЕМИЛИ ДЕНТА...

Индустрија: Стоматологија

Регион: Скопски

Оглас: Стоматолошка сестра со положен држа...

Останати огласи во ист регион

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Производство

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Технички службеник

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Студеничани

Оглас: ...