ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

1favoriteОбјавен на: 13-06-2018  |  Компанија: ФАТЛУМ ДООЕЛ Струга  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGILJMI
Работно место: Келнер
Компанија: ФАТЛУМ ДООЕЛ Струга
Индустрија: Угостителство
Реон: Струга
Отворен од: 14-06-2018
Отворен до: 19-06-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 071211299
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Шанкер

2 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Планет Пи Ес

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: РЕНОМИРАН ФАСТ ФУД РЕСТОРАН ВО ЦЕНТ...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бравос

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: BravosClub Bravos има потреба од По...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ресторан Кеј

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Барам келнер за работа во ресторан ...

Кувар/ка

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PROMET STEEL HOLDING

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Restoran AKTIVA ima potreba za per...

диспечерка

1 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бравос

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан BravosClub Bravos има потр...

Останати огласи во ист регион

- Нема информација

1 favorite Објавен: 15-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Вакчаре ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струшки

Оглас: AVTOBUSKATA STANICA VAKCARE IMA POT...

Инструктор за возење

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги пр...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...