ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шивач на текстил

0favoriteОбјавен на: 13-06-2018  |  Компанија: Занаетчија Производн...  |  Индустрија: Текстилна


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGILJLL
Работно место: Шивач на текстил
Компанија: Занаетчија Производна работилница за конфекција и трикотажа ТИ-ФИ Рашевска Драгица Велес
Индустрија: Текстилна
Реон: Велес
Отворен од: 14-06-2018
Отворен до: 19-06-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: ДРАГИЦА РАШЕВСКА - 043614444
Контакт емаил: tifi.veles@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Шивач/ки

4 favorite Објавен: 08-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ELINA DOOEL

Индустрија: Текстилна

Регион: Велешки

Оглас: Ви нудиме можност да се обучит...

- Нема информација

3 favorite Објавен: 06-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Global Plus

Индустрија: Текстилна

Регион: Цела Македонија

Оглас: Возбудлива ...

Шивач на текстил

1 favorite Објавен: 22-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Текстилна

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Шивач/ки

1 favorite Објавен: 06-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Karpelle Macedonia

Индустрија: Текстилна

Регион: Кавадаречки

Оглас: Карпел Македонија Возбудлива можно...

Шивач/ки

1 favorite Објавен: 29-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КроссТекс

Индустрија: Текстилна

Регион: Скопски

Оглас: Конфекција лоцирана во Годел (гази ...

Шивач/ки

1 favorite Објавен: 19-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: EVRO JEANS DOOEL -Oh...

Индустрија: Текстилна

Регион: Охридски

Оглас: шивачки...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

1 favorite Објавен: 20-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОЛИВ-ПАК ДОО Велес

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Шивач

3 favorite Објавен: 03-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Возач на товарно возило

3 favorite Објавен: 28-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Baram rabota

2 favorite Објавен: 30-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: veles

Индустрија: /

Регион: Veles

Оглас: baram rabota ...

Ветеринарен техничар

2 favorite Објавен: 28-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Ветерина

Регион: Велес

Оглас: ...

Општ работник

6 favorite Објавен: 23-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Елина ДООЕЛ

Индустрија: Текстилна

Регион: Велешки

Оглас: Се бараат лица за работа во Завршно...