ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

1favoriteОбјавен на: 13-06-2018  |  Компанија: ИЗГРЕВ-СНОУ ПАБ ДОО...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGILJKN
Работно место: Келнер
Компанија: ИЗГРЕВ-СНОУ ПАБ ДООЕЛ увоз-извоз Тетово
Индустрија: Угостителство
Реон: Тетово
Отворен од: 14-06-2018
Отворен до: 19-06-2018
Плата: 12100
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 076494702
Контакт емаил: izgrev_snoupab@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Салатер

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дексион Ко

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан има потреба од салатерки.О...

Кувар/ка

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PROMET STEEL HOLDING

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Restoran AKTIVA ima potreba za per...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бравос

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: BravosClub Bravos има потреба од По...

Готвач

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гранклуб

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ГОТВАЧ/ПИЦА МАЈСТОР Потребни ...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Gaspar plus dooel

Индустрија: Угостителство

Регион: Гевгелиски

Оглас: Работна позиција - Келнер...

Келнер

0 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Готвач

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ТП Млечен ресторан-п...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Акционерско друштво ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Вработување во Германија

11 favorite Објавен: 17-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ELS Group vrabotuvan...

Индустрија: Гастрономија

Регион: Тетово

Оглас: ВРАБОТУВАЊЕ НА ЛИЦА СО МАКЕДОНСК...

Магацински службеник

1 favorite Објавен: 14-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Книговодител-Сметководител

1 favorite Објавен: 05-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Сун анд Старс ДОО

Индустрија: Производство

Регион: Тетовски

Оглас: СМЕТКОВОДИТЕЛ (Неопределено работн...

Продавач

1 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...