ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Соработник за финансиски работи

0favoriteОбјавен на: 13-06-2018  |  Компанија: Акционерско друштво ...  |  Индустрија: Финансии и банкарств...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGILJKI
Работно место: Соработник за финансиски работи
Компанија: Акционерско друштво за осигурување ВИНЕР-Виена Иншуренс Груп Скопје
Индустрија: Финансии и банкарство
Реон: Кисела Вода
Отворен од: 14-06-2018
Отворен до: 19-06-2018
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3231631
Контакт емаил: crm@winner.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Кредитен Консултант - Струмица

10 favorite Објавен: 07-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФД M Кеш Македонија ...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Струмица

Оглас: ФД M Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје...

Финансов книговодител

0 favorite Објавен: 12-07-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Соработник за финансиски работи

0 favorite Објавен: 11-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПШТИНА ДЕМИР КАПИЈА...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Демир Капија

Оглас: ...

Агент за продажба и маркетинг

0 favorite Објавен: 11-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Декра, Македонија

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопски

Оглас: КБ Прво пензиско друштво АД Скопје ...

Шалтерски работник

2 favorite Објавен: 18-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MILAMISS

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопски

Оглас: MENUVACNICA VO GTC IMA POTREBA OD Z...

Економист за финансии

0 favorite Објавен: 20-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Бутел

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Шанкер

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...

Инженер за електроенергетика

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕВН Македонија Акцио...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Центар

Оглас: ...

Возач на такси

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛЛО СПИДТАКСИ ДООЕЛ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Општ работник

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за изградба ...

Индустрија: Разни области

Регион: Чаир

Оглас: ...

Инженер на софтвер

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за информаци...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Анкетар

0 favorite Објавен: 24-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: институт за развој н...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...