ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Шивач на текстил

0favoriteОбјавен на: 13-06-2018  |  Компанија: ТИФИ ГРУП ДООЕЛ увоз...  |  Индустрија: Текстилна


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGILJKG
Работно место: Шивач на текстил
Компанија: ТИФИ ГРУП ДООЕЛ увоз-извоз Велес
Индустрија: Текстилна
Реон: Велес
Отворен од: 14-06-2018
Отворен до: 19-06-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 043614444
Контакт емаил: tifigroup@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

- Нема информација

3 favorite Објавен: 06-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Global Plus

Индустрија: Текстилна

Регион: Цела Македонија

Оглас: Возбудлива ...

Пеглач

4 favorite Објавен: 10-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Елина ДООЕЛ

Индустрија: Текстилна

Регион: Велешки

Оглас: Потребни се лица за работна пози...

ТЕХНОЛОГ

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Васидора ДООЕЛ

Индустрија: Текстилна

Регион: Прилепски

Оглас: Компанијата Васидора има потреба да...

Шивач/ки

1 favorite Објавен: 29-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КроссТекс

Индустрија: Текстилна

Регион: Скопски

Оглас: Конфекција лоцирана во Годел (гази ...

Администратор за набавка

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Комфи Ангел

Индустрија: Текстилна

Регион: Прилепски

Оглас: ДОО Комфи Ангел – компанија специја...

Шивач на текстил

1 favorite Објавен: 02-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Текстилна

Регион: Охрид

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Шивач/ки

4 favorite Објавен: 08-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ELINA DOOEL

Индустрија: Текстилна

Регион: Велешки

Оглас: Ви нудиме можност да се обучит...

Машинобравар

1 favorite Објавен: 10-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Машинство

Регион: Велес

Оглас: ...

Продавач

2 favorite Објавен: 17-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: KAPITOL DOOEL

Индустрија: Трговија

Регион: Велешки

Оглас: Продажба на репроматеријали за гипс...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 09-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Елина ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Велешки

Оглас: Испразнето е работно место за хиг...

Пеглач

4 favorite Објавен: 10-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Елина ДООЕЛ

Индустрија: Текстилна

Регион: Велешки

Оглас: Потребни се лица за работна пози...