ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Доставувач на пратки

7favoriteОбјавен на: 09-06-2018  |  Компанија: Продавница М  |  Индустрија: Сообраќај


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGILFMG
Работно место: Доставувач на пратки
Компанија: Продавница М
Индустрија: Сообраќај
Реон: Струмица
Отворен од: 09-06-2018
Отворен до: 22-06-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

- средно образование,

-бозачка дозвола Б категорија,

-добро познавање на Струмичкиот крај.

-комуникативен,точен одговорен.

Детали за огласот:

Поради проширување на компанијата и зголемен обем на работата се барат работници, на позизија 

доставувачи на пратки во Струмица.

информаци може и дирекно во канцеларија на Маршал Тито 131. од 09Ч-17ч пон-пет

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Работник за обезбедување

5 favorite Објавен: 02-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРАНСКОП А.Д. Битола

Индустрија: Сообраќај

Регион: Битолски

Оглас: ПАТНИЧКИ СООБРАЌАЈ – ТРАНСКОП А.Д. ...

Информатичар

8 favorite Објавен: 02-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРАНСКОП А.Д. Битола

Индустрија: Сообраќај

Регион: Битолски

Оглас: ПАТНИЧКИ СООБРАЌАЈ – ТРАНСКОП А.Д. ...

Портир

1 favorite Објавен: 27-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРАНСКОП А.Д. Битола

Индустрија: Сообраќај

Регион: Битолски

Оглас: ПАТНИЧКИ СООБРАЌАЈ – ТРАНСКОП А.Д. ...

Диспечер во патен сообраќај

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Сообраќај

Регион: Јегуновце

Оглас: ...

Диспечер во патен сообраќај

1 favorite Објавен: 08-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Сообраќај

Регион: Центар

Оглас: ...

Портир

6 favorite Објавен: 02-11-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРАНСКОП А.Д. Битола

Индустрија: Сообраќај

Регион: Битолски

Оглас: ПАТНИЧКИ СООБРАЌАЈ – ТРАНСКОП А.Д. ...

Останати огласи во ист регион

- Нема информација

0 favorite Објавен: 13-12-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: НИКОЛ-Б

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: Se bara rabotnik/cka za rabota vo t...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 13-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ИНТЕР-МЕТАЛ-МЕТ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 13-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ИНТЕР-МЕТАЛ-МЕТ...

Индустрија: Машинство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 11-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АВТОПРОМЕТ ДОО Струм...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 13-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДПТУ ИНТЕР-МЕТАЛ-МЕТ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 13-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговец поединец ЖИВ...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...