ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Доставувач на пратки

7favoriteОбјавен на: 09-06-2018  |  Компанија: Продавница М  |  Индустрија: Сообраќај


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGILFMG
Работно место: Доставувач на пратки
Компанија: Продавница М
Индустрија: Сообраќај
Реон: Струмица
Отворен од: 10-06-2018
Отворен до: 23-06-2018
Плата: нема информација
Број на работни места: 3
Вид на вработување: Неопределено
Потребни квалификации:

- средно образование,

-бозачка дозвола Б категорија,

-добро познавање на Струмичкиот крај.

-комуникативен,точен одговорен.

Детали за огласот:

Поради проширување на компанијата и зголемен обем на работата се барат работници, на позизија 

доставувачи на пратки во Струмица.

информаци може и дирекно во канцеларија на Маршал Тито 131. од 09Ч-17ч пон-пет

Веб страна:
Контакт телефон: 071239439
Контакт емаил: brzapratka.strumica2018@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Возач

1 favorite Објавен: 07-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МИС ГЛОБУС

Индустрија: Сообраќај

Регион: Скопски

Оглас: МИС ГЛОБУС ДОО СКОПЈЕ објавува огла...

Хигиеничар

2 favorite Објавен: 10-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРАНСКОП А.Д. Битола

Индустрија: Сообраќај

Регион: Битолски

Оглас: ПАТНИЧКИ СООБРАЌАЈ – ТРАНСКОП А.Д. ...

ДИСПОНЕНТ ЗА ТРАНСПОРТ - 2 ( две ) позиции

0 favorite Објавен: 06-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ЖАС ГРУПАЦИЈА КОНСАЛ...

Индустрија: Сообраќај

Регион: Скопје

Оглас:      &n...

Возач

2 favorite Објавен: 10-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТРАНСКОП А.Д. Битола

Индустрија: Сообраќај

Регион: Битолски, Демирхисар...

Оглас: ПАТНИЧКИ СООБРАЌАЈ – ТРАНСКОП А.Д. ...

Останати огласи во ист регион

Агроном

4 favorite Објавен: 14-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Canaprod

Индустрија: Производство

Регион: Струмички

Оглас: Сите заинтересирани агрономи, со на...

Кредитен Консултант - Струмица

11 favorite Објавен: 07-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ФД M Кеш Македонија ...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Струмица

Оглас: ФД M Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје...

Книговодител

3 favorite Објавен: 22-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам и...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Фармацевт

2 favorite Објавен: 19-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

сметководител

3 favorite Објавен: 22-09-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам и...

Индустрија: Сметководство

Регион: Струмица

Оглас: ...

Prodavac/ka

8 favorite Објавен: 12-09-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Струмица

Оглас: нема информација...