ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

4favoriteОбјавен на: 08-06-2018  |  Компанија: ДОНА ПЛУС ДООЕЛ Кум...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGILFFF
Работно место: Продавач
Компанија: ДОНА ПЛУС ДООЕЛ Куманово
Индустрија: Разни области
Реон: Куманово
Отворен од: 09-06-2018
Отворен до: 14-06-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: БЛАГОЈКА ДИМКОВСКА - 031-426-697
Контакт емаил: donaplus@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Касиер

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДТ Стокомак ДОО

Индустрија: нема информација

Регион: Хиподром

Оглас:   Стокомак е ланец н...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: РЕДИНГ-ОГ ДООЕЛ Скоп...

Индустрија: Разни области

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Хигиеничар на станбен и деловен простор

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско радиодифузн...

Индустрија: Разни области

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Шивач

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Работник на едноставни работи на утовар претовар и пренос на товар

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Производство трговиј...

Индустрија: Разни области

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Студеничани

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Инструктор за возење

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијат...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 19-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АПТЕКА АФРОДИТА Кума...

Индустрија: Фармација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Градежен инженер

2 favorite Објавен: 19-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежни ...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Шпедитерски царински декларант

0 favorite Објавен: 19-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Куманово

Оглас: ...

Градежен инженер

0 favorite Објавен: 19-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежни ...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Куманово

Оглас: ...

Возач на лесни доставни возила

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Куманово

Оглас: ...