ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

секретарка

0favoriteОбјавен на: 08-06-2018  |  Компанија: Агенција за Обезбеду...  |  Индустрија: Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIKOFK
Работно место: секретарка
Компанија: Агенција за Обезбедување Сектор
Индустрија: Администрација
Реон: Скопје
Отворен од: 11-06-2018
Отворен до: 15-06-2018
Плата: /
Број на работни места: 1
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации:

Познавање на работа со компјутери Microsoft Word  , Exel и познавање на Англиски јазик 

Детали за огласот:

Агенција за обезбедување имот и лица Сектор има потреба од Секретарка

Веб страна:
Контакт телефон: 078222458
Контакт емаил: sectorobezbeduvanje@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Администратор

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Советник на генералниот директор

1 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за Здравствено ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Административен секретар

0 favorite Објавен: 16-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за маркетинг...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Советник на генералниот директор

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фонд за Здравствено ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 17-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

менаџер

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Воспитувач

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна установа за...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...

Информатичар

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Бутел

Оглас: ...

Советник

1 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПШТИНА ЦЕНТАР Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Шпедитерски царински декларант

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за меѓународ...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...