ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Оператор во кол-центар

0favoriteОбјавен на: 07-06-2018  |  Компанија: НЛБ БАНКА АД Скопје  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIKNOI
Работно место: Оператор во кол-центар
Компанија: НЛБ БАНКА АД Скопје
Индустрија: Разни области
Реон: Центар
Отворен од: 08-06-2018
Отворен до: 13-06-2018
Плата: 19350
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 5100600
Контакт емаил: hroglasi@tb.com.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Помошник готвач

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Оглас за вработување во Министерството за здравство...Паричен нето износ на плата: 36.855 денари

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Факултети.мк

Статус: Активен

Компанија: нема информација

Индустрија: нема информација

Регион: нема информација

Оглас: нема информација...

Општ работник

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВАДРИНИ-ФУРНИТУРЕ ДО...

Индустрија: Разни области

Регион: Боговиње

Оглас: ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 19-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ДООЕЛ Мебел-Ви

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Дооел Мебел-Ви Виница има потреба о...

Продавач

0 favorite Објавен: 17-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Штип

Оглас: ...

Готвач

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за угостител...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокат Владимир Цек...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Почитувани, Адвокатската канцелар...

Quality assurance

0 favorite Објавен: 19-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Еликософт Раде Дооел

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Скопски

Оглас: Софтверската компанија Еликософт ко...

Маркетинг асистент

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кат Медиа

Индустрија: Медиуми

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од маркетинг соработн...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: BEOSPORT

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Трговското друштво ТАРА МОДА од Ско...

Шалтерски работник

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MILAMISS

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Скопски

Оглас: MENUVACNICA VO GTC IMA POTREBA OD Z...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 18-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Планет Пи Ес

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: РЕНОМИРАН ФАСТ ФУД РЕСТОРАН ВО ЦЕНТ...

Останати огласи од иста компанија

Оператор на терминал

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НЛБ БАНКА АД Скопје

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...