ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Обиколувач дистрибутер малопродажба

8favoriteОбјавен на: 05-06-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Дистрибуција


Статус: Активен
Код на огласот: TGIKMGF
Работно место: Обиколувач дистрибутер малопродажба
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги БОБО ЈЛА ДООЕЛ увоз иизвоз с. Грдовци -Кочани
Индустрија: Дистрибуција
Реон: Кочани
Отворен од: 06-06-2018
Отворен до: 04-10-2018
Плата: 15000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 033273-414
Контакт емаил: bobojladooel@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Службеник во дистрибуција

1 favorite Објавен: 24-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 12-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПАЛ ТРАНС МАН

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Компанија за дистрибуција на пиво и...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

0 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛПИНА ЕУРО ДООЕЛ ув...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Куманово

Оглас: ...

Дистрибутер

0 favorite Објавен: 31-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МАРД- Комерц

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Скопски

Оглас: Поради проширување на својата дејно...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

1 favorite Објавен: 05-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Кочани

Оглас: ...

Комерцијалист за продажба

3 favorite Објавен: 20-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: лн-тим дооел

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Струмички

Оглас: DISTRIBUTER...

Останати огласи во ист регион

Обиколувач дистрибутер малопродажба

3 favorite Објавен: 05-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочани

Оглас: ...

Ракувач со печатарска машина

0 favorite Објавен: 21-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Машинство

Регион: Кочани

Оглас: ...

Шивач

0 favorite Објавен: 14-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АВТОТЕХНА ДОО Кочани

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Келнер

2 favorite Објавен: 09-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Кочани

Оглас: ...

Продавач

14 favorite Објавен: 28-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: ...

Општи работници

5 favorite Објавен: 09-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: МБ-КОМ ДООЕЛ Кочани

Индустрија: Разни области

Регион: Кочани

Оглас: нема информација...

Останати огласи од иста компанија

Обиколувач дистрибутер малопродажба

3 favorite Објавен: 05-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочани

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

3 favorite Објавен: 05-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Кочани

Оглас: ...

Обиколувач дистрибутер малопродажба

1 favorite Објавен: 05-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Дистрибуција

Регион: Кочани

Оглас: ...