ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

1favoriteОбјавен на: 31-05-2018  |  Компанија: Друштво за сообраќај...  |  Индустрија: Јавна Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIKHLH
Работно место: Административен службеник
Компанија: Друштво за сообраќај производство трговија и услуги АВТО ШКОЛА СТЕФАН ДООЕЛ увоз-извоз Виница
Индустрија: Јавна Администрација
Реон: Виница
Отворен од: 31-05-2018
Отворен до: 30-07-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен службеник

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво БОК...

Индустрија: Администрација

Регион: Струга

Оглас: ...

Административен асистент

0 favorite Објавен: 09-05-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: IFFOM

Индустрија: Администрација

Регион: Охридски

Оглас: ИФФОМ вработува две девојки за сезо...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 15-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЦМЦ ГРОУП Трговско д...

Индустрија: Администрација

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 17-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Администрација

Регион: Карпош

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги ЕК...

Индустрија: Администрација

Регион: Центар

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Општ работник

4 favorite Објавен: 08-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Гробар

1 favorite Објавен: 21-02-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...

Возач на товарно возило

0 favorite Објавен: 16-05-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Виница

Оглас: ...