ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Келнер

4favoriteОбјавен на: 25-05-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Угостителство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIJLLI
Работно место: Келнер
Компанија: Друштво за производствоуслугитрговија и угостителство ПИЦЕРИЈА БОНЏОРНО ДООЕЛ Струмица
Индустрија: Угостителство
Реон: Струмица
Отворен од: 24-05-2018
Отворен до: 29-05-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 072210210
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Шанкер

1 favorite Објавен: 20-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ДЕЛФИНА ТУРС ДОО уво...

Индустрија: Угостителство

Регион: Чаир

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 19-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Охрид

Оглас: ...

Продавачка

0 favorite Објавен: 21-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: нема информација...

Келнер

0 favorite Објавен: 21-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги и...

Индустрија: Угостителство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Шанкер

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Желино

Оглас: ...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 21-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ГМЦ РАГУЗА 919

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Киндер Парк има потреба од келнери ...

Останати огласи во ист регион

Фармацевт

2 favorite Објавен: 19-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: PZU Apteka Ciflik

Индустрија: Фармација

Регион: Струмички

Оглас: ПЗУ Аптека Чифлик Струмица има потр...

Рецепционер

5 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...

Дистрибутер/Магационер

7 favorite Објавен: 06-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: МГ Астерикс

Индустрија: - Нема информација

Регион: Струмички

Оглас: МГ АСТЕРИКС има потреба од 1 работн...

Графички работник

4 favorite Објавен: 05-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Печатарска

Регион: Струмица

Оглас: нема информација...

Електричар

3 favorite Објавен: 29-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРО - М ДООЕЛ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Струмички

Оглас: фирма има потреба од електричар со ...

Општ работник

7 favorite Објавен: 18-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Струмица

Оглас: ...