ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен асистент

0favoriteОбјавен на: 22-05-2018  |  Компанија: Агенција за обезбеду...  |  Индустрија: Обезбедување


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIJJMK
Работно место: Административен асистент
Компанија: Агенција за обезбедување
Индустрија: Обезбедување
Реон: Скопје
Отворен од: 21-05-2018
Отворен до: 30-05-2018
Плата: По договор
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

- Одлично познавање на WORD и EXCELL,

- Одлична способност за работа со компјутер (примање/испраќање на е-пошта и користење на компјутерски алатки)

- Познавање на административна работа-административни евиденции,водење на административни книги-архивирање и деловодник и сл.),

- Пожелно е познавање на работење со PANTHEON компјутерски систем и клучен фактор за склучување на договор,

- Способност за работење под притисок на работни задачи и завршување на обврски.

 

 

Детали за огласот:

Администартивен асистент за канцелариско работење за администрирање на документација, архивирање и водење на книги по Законот за канцелариско работење.

Веб страна:
Контакт телефон: Рокот за аплицирање е завршен
Контакт емаил: Рокот за аплицирање е завршен
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Лице за обезбедување

10 favorite Објавен: 09-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Поради зголемен обем на работа Д...

Лице за обезбедување

5 favorite Објавен: 19-11-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Khiron Security

Индустрија: Обезбедување

Регион: Надвор од Македонија

Оглас: VACANCY – MALTA BASED FULL...

Останати огласи во ист регион

Шалтерски службеник во патнички и туристички агенции

0 favorite Објавен: 13-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ВАРДАР-ЕКСПРЕС ДОО С...

Индустрија: Туризам

Регион: Центар

Оглас: ...

Професор по економски предмети

0 favorite Објавен: 13-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Средно училиште на г...

Индустрија: Економија

Регион: Центар

Оглас: ...

Професор по хемија

0 favorite Објавен: 13-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Средно училиште на г...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...

Професор по турски јазик

0 favorite Објавен: 13-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Средно училиште на г...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...

Професор по економски предмети

0 favorite Објавен: 13-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Средно училиште на г...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...

Професор по физика

0 favorite Објавен: 13-12-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Средно училиште на г...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...