ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен асистент

0favoriteОбјавен на: 22-05-2018  |  Компанија: Агенција за обезбеду...  |  Индустрија: Обезбедување


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIJJMK
Работно место: Административен асистент
Компанија: Агенција за обезбедување
Индустрија: Обезбедување
Реон: Скопје
Отворен од: 22-05-2018
Отворен до: 31-05-2018
Плата: По договор
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: Определено
Потребни квалификации:

- Одлично познавање на WORD и EXCELL,

- Одлична способност за работа со компјутер (примање/испраќање на е-пошта и користење на компјутерски алатки)

- Познавање на административна работа-административни евиденции,водење на административни книги-архивирање и деловодник и сл.),

- Пожелно е познавање на работење со PANTHEON компјутерски систем и клучен фактор за склучување на договор,

- Способност за работење под притисок на работни задачи и завршување на обврски.

 

 

Детали за огласот:

Администартивен асистент за канцелариско работење за администрирање на документација, архивирање и водење на книги по Законот за канцелариско работење.

Веб страна:
Контакт телефон: 078265778
Контакт емаил: infoobezbeduvanje@gmail.com
Извор: Вработи.се

Останати огласи од иста индустрија

Обезбедувач

0 favorite Објавен: 03-04-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Поради проширување на својот тим...

Обезбедувач заштита на лица и имот

0 favorite Објавен: 31-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Поради проширување на својот ти...

Обезбедувач

0 favorite Објавен: 26-04-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Поради проширување на својот ти...

Лица за обезбедување

1 favorite Објавен: 02-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Обезбедување

Регион: нема информација

Оглас: Поради зголемен обем на  ра...

Обезбедувач заштита на лица и имот

1 favorite Објавен: 07-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за обезбедув...

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Поради проширување на својот тим...

Обезбедувач

0 favorite Објавен: 30-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Агенција за обезбеду...

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Агенцијата Гард бара обезбедувач...

Останати огласи во ист регион

Земјоделски тракторист

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Земјоделство

Регион: Бутел

Оглас: ...

Масер

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам т...

Индустрија: Убавина и здравје

Регион: Центар

Оглас: ...

Пица-мајстор

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Хостеса

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Аниматор

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за туризам т...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Рачен пакувач

0 favorite Објавен: 23-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...