ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Правник

8favoriteОбјавен на: 22-05-2018  |  Компанија: АКТОР АДТ Грција-ПОД...  |  Индустрија: Право


Статус: Активен
Код на огласот: TGIJJLN
Работно место: Правник
Компанија: АКТОР АДТ Грција-ПОДРУЖНИЦА Скопје
Индустрија: Право
Реон: Центар
Отворен од: 23-05-2018
Отворен до: 20-09-2018
Плата: 25000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3111019
Контакт емаил: sanastasov@aktor.gr
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Адвокатски приправник

0 favorite Објавен: 21-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатско друштво Д...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатско друштво ДЕБАРЛИЕВ, ДАМЕС...

Адвокат

0 favorite Објавен: 21-06-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Адвокатско друштво Д...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: Адвокатско друштво ДЕБАРЛИЕВ, ДАМЕС...

Правник

1 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: БЕРОВО-ТРАНС ДООЕЛ С...

Индустрија: Право

Регион: Бутел

Оглас: ...

Адвокатски стручен соработник

0 favorite Објавен: 20-06-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Адвокатска канцелари...

Индустрија: Право

Регион: Skopje

Оглас: Се бара Адвокатски стручен сораб...

Правник

1 favorite Објавен: 19-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Фармацевтска хемиска...

Индустрија: Право

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Правник

21 favorite Објавен: 27-02-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Право

Регион: Тетово

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Програмер

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Комерцијалист

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Бутел

Оглас: ...

Економист-консултант

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за ревизорск...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Карпош

Оглас: ...

Возач на лесни доставни возила

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Бутел

Оглас: ...

Хаусмајстор

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Хотелско-угостителск...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 22-06-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Гази Баба

Оглас: ...