ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Продавач

1favoriteОбјавен на: 16-05-2018  |  Компанија: Друштво за услуги пр...  |  Индустрија: Разни области


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIINKN
Работно место: Продавач
Компанија: Друштво за услуги производство и трговија ЕЛЕКТРО-СОЛАР-СИСТЕМИ ДООЕЛ увоз-извоз Струга
Индустрија: Разни области
Реон: Струга
Отворен од: 17-05-2018
Отворен до: 22-05-2018
Плата: 10500
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 078727703
Контакт емаил: нема информација
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Работник за едноставни работи нераспределен на друго место

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

менаџер

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Продавач

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговијап...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Возач на камион

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за транспорт...

Индустрија: Разни области

Регион: Илинден

Оглас: ...

Соработник

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ОПШТИНА ЦЕНТАР Скопј...

Индустрија: Разни области

Регион: Центар

Оглас: ...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 18-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Женски фризер

1 favorite Објавен: 17-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услуги пр...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

диспечерка

3 favorite Објавен: 15-10-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ВЕБМЕДИАСОФТ ДООЕЛ С...

Индустрија: Сообраќај

Регион: Струшки

Оглас: 1 ново отворена позиција за диспече...

Градежен работник

0 favorite Објавен: 16-10-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: ЌАЗИМОСКИ ГРАДБА ДОО...

Индустрија: Разни области

Регион: Струга

Оглас: ...

Угостителски работници

15 favorite Објавен: 24-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЛМ ДООЕЛ - Мираге Хо...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Струшки

Оглас: Mirage Hotel & SPA - STRUGA , vrabo...

Customer Care Agent

5 favorite Објавен: 07-09-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дооел Травко

Индустрија: Туризам

Регион: Струшки

Оглас: YOU MUST BE FLUENT IN ENGLISH TO BE...