ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Инженер по геодезија

0favoriteОбјавен на: 16-05-2018  |  Компанија: Друштво за градежниш...  |  Индустрија: Инжинерство


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIINKH
Работно место: Инженер по геодезија
Компанија: Друштво за градежништвогеодетски и катастарски работи трговија и услуги ПРКАТ ДОО експорт-импорт Скопје
Индустрија: Инжинерство
Реон: Карпош
Отворен од: 17-05-2018
Отворен до: 22-05-2018
Плата: 20000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3091726
Контакт емаил: prvikatastar@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Инженер геолог

2 favorite Објавен: 30-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Електро инженер

0 favorite Објавен: 22-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ

Индустрија: Инжинерство

Регион: Скопски

Оглас: ИТЕК СИСТЕМС ДООЕЛ Скопје е компан...

Инженер за контрола на квалитет

3 favorite Објавен: 07-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Tahograf DOO

Индустрија: Инжинерство

Регион: Прилепски

Оглас: ТАХОГРАФ ДОО Прилеп вработува контр...

Машински инженер

5 favorite Објавен: 30-03-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Градежен институт МА...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Карпош

Оглас: ...

Електроинженер за автоматика

0 favorite Објавен: 22-05-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Инженерство

Регион: Скопје

Оглас: Потребен ни е работник за израбо...

Електроинженер за автоматика

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Рецепционер

0 favorite Објавен: 26-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: оранге инн доо

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Оранге Инн Скопје има потреба...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за графички ...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Келнер

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Сарај

Оглас: ...

Инженер-технолог за прехранбени производи

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Прехранбена

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Електроинженер за автоматика

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Инжинерство

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Сервирач на салати

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Ќебапчилница АНА-КРИ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...