ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Транспортен работник

0favoriteОбјавен на: 16-05-2018  |  Компанија: Друштво за производс...  |  Индустрија: Шпедиција и транспор...


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIINJI
Работно место: Транспортен работник
Компанија: Друштво за производство трговија и услуги СИМПО ДОО увоз-извоз Скопје
Индустрија: Шпедиција и транспорт
Реон: Центар
Отворен од: 17-05-2018
Отворен до: 22-05-2018
Плата: 12100
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 3128 255
Контакт емаил: finansii@simpo.mk
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Диспечер / Координатор

2 favorite Објавен: 19-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Кавадарци

Оглас: Нудиме професионална диспечерска...

Транспортен работник

4 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Гази Баба

Оглас: ...

Автодизаличар

0 favorite Објавен: 11-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОРБИТА ТРАНС ДОО

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: СЕ БАРА АВТОДИЗАЛИЧАР! Трговскот...

Возач

4 favorite Објавен: 10-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Боми 10 Логистик

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: СЛОВЕНСКА ФИРМА ИМА ПОТРЕБА ОД ИСКУ...

Ракувач со вилушкар

0 favorite Објавен: 01-08-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за промет ус...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопје

Оглас: Фирмата МАКТРЕНД ДООЕЛ  Ск...

Возач

1 favorite Објавен: 07-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Боми 10 Логистик

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: ПОТРЕБНИ СЕ ВОЗАЧИ ЗА ВНАТРЕШЕН И Т...

Останати огласи во ист регион

Доктор/ка

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: санте

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Санте Плус Групацијата на болници о...

Професор по германски јазик

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АРС СТУДИО

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Професор по германски јазик...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ОБСЕ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Recruitment of Local Support Staff ...

Промотер

0 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медија Планет

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Скопски

Оглас: Трговско издавачка куќа, поради про...

- Нема информација

1 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: СИГМА СБ ДООЕЛ

Индустрија: Економија

Регион: Скопски

Оглас: Оглас за работно место БИЗНИС ...

Пакувач

2 favorite Објавен: 21-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: АНЕТА КОМПАНИ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат пакувачки за во погон во ...