ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Административен службеник

1favoriteОбјавен на: 16-05-2018  |  Компанија: Друштво за сметковод...  |  Индустрија: Јавна Администрација


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIINJF
Работно место: Административен службеник
Компанија: Друштво за сметководствени и финансиски услуги МАРИС БИРО ДООЕЛ Велес
Индустрија: Јавна Администрација
Реон: Велес
Отворен од: 17-05-2018
Отворен до: 22-05-2018
Плата: 12000
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: нема информација
Контакт емаил: ma_ri_ve@yahoo.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Административен службеник

3 favorite Објавен: 22-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Куманово

Оглас: ...

Административен службеник

2 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Администратор

0 favorite Објавен: 24-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Тре зета МК

Индустрија: Администрација

Регион: Скопски

Оглас: Италијанска фабрика за производство...

Директор

2 favorite Објавен: 21-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Општинско основно му...

Индустрија: Јавна Администрација

Регион: Прилеп

Оглас: ...

Административен работник

1 favorite Објавен: 20-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Макком

Индустрија: Администрација

Регион: Прилепски

Оглас: Заложна куќа има потреба од особа з...

Административен службеник

0 favorite Објавен: 25-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Администрација

Регион: Битола

Оглас: ...

Останати огласи во ист регион

Бравар

0 favorite Објавен: 03-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...

Машинобравар

1 favorite Објавен: 10-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за вработува...

Индустрија: Машинство

Регион: Велес

Оглас: ...

Ракувач со градежни машини

0 favorite Објавен: 21-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за градежниш...

Индустрија: Машинство

Регион: Велес

Оглас: ...

Правник

3 favorite Објавен: 22-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: НОТАР МАГДАЛЕНА ВЕЛК...

Индустрија: Право

Регион: Велес

Оглас: ...

Машински и електро техничари/инженери за одржување

1 favorite Објавен: 01-05-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Euro Brik Kompani DO...

Индустрија: Производство

Регион: Велешки

Оглас: Потребни се 6 извршители на позициј...

Општ работник

1 favorite Објавен: 21-05-2018 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за автотранс...

Индустрија: Разни области

Регион: Велес

Оглас: ...