ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Ваш оглас? Внесете го кодот за измена:ИЗМЕНИ

Одделенски наставник

0favoriteОбјавен на: 16-05-2018  |  Компанија: Општинско Основно уч...  |  Индустрија: Образование и наука


Статус: Неактивен
Код на огласот: TGIININ
Работно место: Одделенски наставник
Компанија: Општинско Основно училиште ПАШКО ВАСА с.Групчин-Желино
Индустрија: Образование и наука
Реон: Желино
Отворен од: 17-05-2018
Отворен до: 22-05-2018
Плата: 20648
Број на работни места: нема информација
Вид на вработување: нема информација
Потребни квалификации: нема информација
Детали за огласот:
Веб страна:
Контакт телефон: 044388059
Контакт емаил: sh.f.pashkovasa@gmail.com
Извор: Прв.мк | Изворен оглас

Останати огласи од иста индустрија

Наставник за предучилишна

1 favorite Објавен: 28-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Bright Kids

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопје

Оглас: Едукативниот центар Брајт Кидс и...

Наставник по Ликовно

1 favorite Објавен: 28-07-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Bright Kids

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопје

Оглас: Едукативниот центар Брајт кидс и...

Наставен кадар

0 favorite Објавен: 16-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПСУ МАКСИМИЛИЈАН

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: PSU Maximilianima potreba od nastav...

Негувател во јасли

0 favorite Објавен: 15-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Пиколини

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Негувател во јасли Нашиот негува...

Професор по германски јазик

0 favorite Објавен: 11-08-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Londoner Skul

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат професори по германски ја...

Наставник по Македонски Јазик

0 favorite Објавен: 30-07-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: БРАЈТ КИДС

Индустрија: Образование и наука

Регион: Скопски

Оглас: Едукативниот центар Брајт Кидс има ...